Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen gyakran van az eurospor...

Milyen gyakran van az eurosporton kerékpár közvetités?

Figyelt kérdés
Sziasztok a héten volt valami Horvátországi verseny (is), ebbe néztem bele egészen lekötött, azt nem irom, hogy minden kerékpár közvetitést tátott szájjal néznék vissza, de érdekelne, hogy milyen gyakran van. Ez valami különlegesebb program mint pl a snooker évi "pár" közvetitéssel viszonylag ritkán, vagy sok közvetités van? köszi ha valaki segit, azt ne irjátok, hogy tv müsor... az érdekelne egész évbe van e sürün, vagy csak inkább ilyen különlegesség mint a snooker, viszonylag ritkán.
2023. okt. 1. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Egész évben van, mert vannak amerikai, dél-amerikai, japán, maláj szaudi stb. versenyek is. Európaiak februártól novemberig, vannak egy napos versenyek, vannak egy hetesek és van a három nagy: a háromhetesek. Ilyen pl. a Giro d'Italia, a Tour de France, Vuelta. A legjobban az Eurosport oldalán és www.bringasport.hu oldalon tudod ezeket követni. A 10-es sorrendben vannak a nagy világsztárok: Vangegard, Roglic, Pogacar, Jacobsen, Philipsen, Yates és természetesen Valter Attila, aki idén felnőtt erre a szintre. Vannak World Tour versenyek, ez a legmagasabb kategória.
2023. okt. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi és a tv mindig adja? Én nem szeretnék előfizetni a netes felületre, igen most látom hogy tömegével van, de nem tudom csak azért e mert nincs más.
2023. okt. 2. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:

A tv a legtöbbet adja, de nem mindent. Például a japán versenyt nem minden évben. Figyeld az Eurosport műsorát.

[link]

2023. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2023. okt. 3. 09:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!