Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az rtl-t vagy a tv2-t nézitek...

Az rtl-t vagy a tv2-t nézitek inkább?

Figyelt kérdés
2023. okt. 3. 08:37
A kérdező szavazást indított:
rtl
tv2
26 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
RTL-t néztem régen. Pár éve tönkrement a TV-m, és nem vettem újat, mert annyira nem kötött már le, hogy megérje rá költeni.
2023. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Az RTL teljesen nézhetetlen lett.
2023. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Mindkettő szar. Legalábbis szar volt 16 éve. Azóta nem nézem.
2023. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Inkább a TV2-t, bár azt sem rendszeresen. November 6-ától jön a Párharc újabb évada, azt megint nézni fogom, illetve korábban néztem szintén hétköznaponként az Exatlon-t, illetve a Ninja Warrior-t, amikor futottak (remélem, lesznek még újabb évadok), illetve esetenként a Szerencsekereket. Az RTL Klubon már nagyon régen néztem bármit is.
2023. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem, kb. semmi érdekeset nem találok rajtuk. Nehéz nem ahhoz viszonyítani a "tehetség" kutató műsorokat pl. mint amikor még Presser volt a zsűritag, azért lássuk be, a mostaniak nem ezt a szintet képviselik. :( :D Az első két Big Brothert még néztem, nagy szám volt, újdonság, de aztán az is unalmas lett, mindig ugyanazok a típusok, ugyanazok a konfliktusok, feladatok stb. A legutóbbi villába mikor belenéztem kb. 5 perc után elkapcsoltam, mert megfájdult a fejem. :D Legutóbb ilyen trash, ami jó volt (trash, de annak műfaji szabályai szerint jó), az az első Éden Hotel volt, én már nem is tudom melyik adón ment - hát az sem ma volt. :D


Ezek a celebvetélkedők engem nem kötnek le, belenéztem egybe-kettőbe, de egyszerűen nem érdekel, illetve többször kifejezetten kínosan érzem magam, részben annyira mű, részben annyira gáz, amiket mondanak. :( Még amire emlékszem az a Sztárban sztár - vagy melyik az, ahol ismert emberek bújnak bele más előadók bőrébe? - na annak az első évada még elég jól sikerült, de már aztán a második megint nem kötött le. Az se ma volt szerintem.


Amit nézek: Epic Dráma, Channel 4 és alcsatornái (ebéd/vacsi közben egy-egy sorozat), HBO-k, Comedy Central/Family, meg a British Bake Off-ot vagy Jamie valamelyik őskori műsorát ha ismétlik (nem tudom melyik főzőscsatornán megy), meg néha a filmes csatornákon elkapok egy-egy filmet, de sajnos inkább csak háttérzajként megy, ritkán nézem úgy, hogy na most nézem, semmi mást nem csinálok, az inkább Netflix. Néha MTV zenecsatornáit hallgatom főzés vagy takarítás közben.


Van, hogy napokig be sem kapcsolom.


Londonban éltem 4 évig és persze vannak ott is szar műsorok, de az átlagszórakoztatás egészen más szintről indul mint itthon (oké, értem, más szinten vannak az ottani hírességek, de még celebek is, mint az itthoniak). Meglepően sok szórakoztató ÉS informatív vetélkedő, kvízműsor, talkshow(szerűség) van, hiányoznak sokszor.

2023. okt. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
78%
Egyiket sem.
dec. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Dinnye2 ***** válasza:
70%
Nem nézem gyakran egyiket sem, de ha választanom kéne, akkor RTL. De manapság már baromira nem éri meg tévét nézni, mert telenyomják idióta reklámokkal. Mindenki letölti a Disney+-t, a Netflixet, vagy az HBOmax-ot.
dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Leginkább egyiket sem, mert ipari hulladék az összes, de ha az életem múlna rajta hogy válasszak a kettő közül, akkor az RTL lennem, azon legalább nem kormánypropaganda meg hazudozás megy a reklámszünetekben.

Ezzel együtt mint mondtam magamtól egyik se, rég volt az mikor ezek még nézhető adók voltak nézhető műsorokkal, az ilyen semmirekellő kreált egysejtű celebek mint a Majka, Bájalex, Tóth Gabi meg társaik akkor se érdekelnének a trash műsoraikkal, ha ők fizetnének nekem. Fel nem tudom fogni, ki az akit ilyen semmirekellő emberek éveken át napi szinten érdekelnek.

És mivel mindkét csatorna szépen lassan eltávolított minden mást (filmek, sorozatok) a programból, és csak Szarban szar, Agyhalottbox meg hasonló putri műsorok mennek 0-24, így nincs rá semmi ok hogy ezekre kapcsoljak akár 5 percre is.

De en bloc tévét is alig nézek, leginkább csak sportot (Forma1, olimpia stb.)

dec. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább az RTL mert a TV2 a kormány hazug propaganda tvje lett, de sajnos mostanában a TV2n jobb műsorok mentek.
dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Egyiket sem nézem.
jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!