Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A nyerő párosban miért csal...

A nyerő párosban miért csal mindig az rtl klub? Mert curtis esett volna ki éppen, akinek műsora van náluk?

Figyelt kérdés

Nyilván ezért, mert műsort vezet. Az nem számít, hogy melyik klikk a szimpatikusabb a nézőknek, csak hogy a hülyék maradjanak. Kell a nézettség.

Eddig erre még nem volt precedens, hogy két kieső közül egyik sem esett ki. Ezzel három napot tettek semmissé. Bunda, ez messziről érződik!

Akinek ez nem volt szimpatikus, és szintén etikátlannak tartja ezt a fajta belenyúlást az eredményekbe, az írjon bátran ide. Szerintem ennek még lesz visszhangja máshol is.



nov. 4. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A kérdésed összefoglalva: összeesküvés-elméletek és rágalmazás keveréke. Semmi visszhangja nem lesz, mert a kutyát nem érdekli mit gondolsz, ha már megnézted és a nézettséget te is generáltad, és most itt ingyen reklámozod a csatornát és műsorát.
nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy semmissé tettek három napot?
nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Az egész egy cigóknak készült, színvonaltalan műsor, a szereplők is többnyire azok. A Vastag Csaba rikácsoló neje biztosan az!
nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Az nem számít, hogy melyik klikk a szimpatikusabb a nézőknek" - ez nem TUD számítani, mivel a műsort már jóval azelőtt leforgatták, minthogy adásba került volna.

A nyerő páros már jópár évadon túl van, a szerkesztőknek muszáj újítaniuk, hogy ne legyen unalmas és kiszámítható. Idén éppen egy ilyen levél volt az egyik fordulat. Más évadban visszajött már kiesett pár vagy épp később költöztek be, mint a többiek. Ezek ugyanúgy "nem fair" dolgoknak tűnhetnek, de a játéknak ez is a része, a játékosoknak és a nézőknek a dolga, hogy elfogadja.

Én is jobban örültem volna, ha Curtisék kiesnek, nem az ő hármasuknak szurkoltam. De kétségkívül jól játszottak, megérdemelték a győzelmet még így is, hogy a szerencsén múlott, hogy kiesnek-e.

nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 nyilván tudom, hogy ezt nyáron forgatták le, és most dobták adásba, de minden napot ugyan úgy láttak ők is, ahogy Balázs is tudott mindenről, amikor beszélgetett velük játékok előtt, tudták milyen klikkek lettek, hogy kik az erős, “nézettség generáló” karakterek, akik mindig hülyék/harsányak, és melyik sztárnak nagyobb a rajongó tábora, egyszóval melyiket erősítsék, vagy gyengítsék menet közben. Mert egy köztévének köztudottan csak a nézettség számít, azon áll vagy bukik a műsor sikere. Épp két “ellenszenves” (akik pont hogy nézettség generáló) figura volt kiesőben, köztük az előre eldöntött curtis is, aki szépen kiesett volna, de nem, pont akkor jött a csavar. Hogy, hogy nem.. biztosan csak véletlen volt. Rác jenő is megnyerte, neki is pont műsor szerződése volt velük, az a “hülyegyerek”-et játszó énb norbi is megnyerte, neki is szerződése volt velük, túl sok ez a véletlen az éppen futó műsorok sztárjainál, hogy hogy, hogy-nem mindig az nyer, akivel éppen hűségidejük is van.


#3 szerintem csak félig az, de hogy én Csabesz helyében nem kezdtem volna vele, az is tuti. Az hittem ennyi évesen jobb ember ismerő, hát tévedtem. Az mást se tud, csak üvöltözni, meg kiválóan beásul. :D


#2 három naponta van kiesés. Mivel itt nem volt kiesés, mind az aznapi szuper teljesítményük, mind az előző két napi teljesítményük felesleges volt. Kár volt leforgatni is. Csak pénzkidobás. Meg izgulás feleslegesen..


#1 no comment, a kutyát lehet nem érdekli, téged mégis idefújt a szél. Annyi más kérdés van, ahol kiélheted a feszkódat. Elhiszem, hogy teszel az egészre, de valamiért ez mégsem úgy tűnik, mert itt vagy. Amúgy meg légy tájékozottabb, olvass utánna, rengeteg fórum van, nem csak én hoztam fel hasonlót a műsorral kapcsolatban. Az ő műsoruk, azt csinálnak vele, amit csak akarnak, de akkor ne hirdessék celeb reality-ként. Mondjuk az énb szappan-opera is reality volt szerintük, amatőr színészekkel, előre leadott forgatókönyvvel, szóval vannak itt félreírások bőven.

nov. 5. 02:57
 6/8 A kérdező kommentje:

Na, most fejeztem be az évadot, azért a 6-0 sokat elmond. Ha nem is curtisékről, de evelinről ez is igen beszédes. Hát náluk ő hordja a nadrágot, ez rögtön lejött, ahogyan az is, hogy a minduntalan fejhangon való sivítás mellett még mesét is vár attól, aki helyette mindent megcsinál. Azért ez vicces valahol, hogy egyesek mi mindent kibírnak, csak hogy legyen mellettük egy nő, pedig csabi aztán válogathatott volna bőven. Elég jól néz ki ahhoz, hogy ezt eltűrje bárkitől. Mind1, ez az ő dolguk, ha neki így jó, legyen..

Senki nem állt melléjük, szerintem nem hiába. Azért vannak ennek okai. Ettől függetlenül fenntartom a véleményem, hogy curtis miatt kénytelenek voltak belenyúlni a dolgok terelgetésébe. Ő nyerte, legyen vele boldog, szerintem a legerősebb páros szinte végig Laciék voltak, de mint tudjuk, a kölcsön kenyér nem jár vissza, főleg, ha annak az az ára, hogy a többiek majd kicsit összehúzzák a szemöldöküket emiatt. A többi pedig felesleges porhintés volt. Curtis a zárás előtt két nappal minden úgymond “elvett” pénzét visszakapott, és túl is haladta kb mindenkiét. Erről, és a tiszta játékról ennyit.

nov. 5. 05:13
 7/8 anonim ***** válasza:

"#2 három naponta van kiesés."

Ja, hogy csak a kiesés a lényeg az egész műsorból? Akkor teljesen értelmetlen nézni, másnap reggel elolvashatod, hogy ki esett ki.

nov. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 szerinted, amit elolvastál, abból az jön le, hogy számomra csak a kiesés a lényeg? Az igazságtalan belenyúlás ellenére az egyik legszínvonalasabb celeb játék. Igen, tudom, olvashatnék is helyette. Mégsem tettem. Szerinted, ezek után, érdekel(t) a műsor, vagy csak a kiesés?
nov. 11. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!