Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Létezik szerintetek szánalmasa...

Létezik szerintetek szánalmasabb tévéműsor a TV" "Ezek megőrültek" című műsorától?

Figyelt kérdés
Mellesleg a mai adásban a szerencsétlenül szellemes "Csajon csúszás" elnevezésű "játékuk" konkrétan balesetveszélyes volt.
2010. okt. 19. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hiába szánalmas egy műsor, amíg van egy biztos nézettségi száma. Tíz emberből mondhatja tíz hogy szánalmas, de nyolc lehet nézni fogja mert szereti a szereplőt, vagy viccesnek találja, vagy érdekli a személyektől elvonatkoztatott játék, vagy csak az értelmi szintjének megfelelő egy ilyen műsor.


Ez olyan, mint hogy a Győzikét is utálta mindenki (vagy ciki volt bevallani hogy nézik?), mégis tudták mi volt benne. Celebekkel még könnyebb eladni egy műsort, mert az emberek olyanok hogy más kárán jobban tudnak örülni, ha pedig egy sikeres/népszerű embert dobálják a vízbe (vagy akárhova, nem láttam a műsort) akkor bennük az megelégedettséget vált ki, hogy egy híres ember is kerülhet kínos szituációba, ráadásul mennyi ember látja azt. Persze jó gázsiért mindenki elbohóckodik pár órát, a tévének meg a bevétel számít.

Reklámozás szempontjából - legyen akármilyen műsorról is szó - mindig a 18-49-es korosztály a célcsoport. Ez a műsor pedig biztos megtalálja a célközönségét.

Tehát akármilyen szánalmas is egy műsor, amíg megtartja magának az elvárt nézettséget, addig megéri csinálni. Az emberektől pedig nem fogsz kapni feltétlenül reális válaszokat, mert aki azt mondja hogy szánalmas, lehet nézni fogja a fent felsorolt okok valamelyike miatt úgyis. Abból meg az következik hogy a stabil vagy magas nézettség miatt megéri újabb és újabb és tényleg egyre kritikán alulibb műsorokat gyártani.

2010. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is nagyon szánalmas ez a műsor, már nem is bánom, hogy fizetős lesz az RTL meg a TV2 és akkor nem látom ezen borzadályokat:)
2010. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is szánalmas...A fent említett "Csajon csúszás"-t meg kifejezetten rossz volt nézni. Szerencsétlen lányok...Ki tudja, lehet egyik másik komoly zúzódásokkal ment haza. Az biztos, hogy többször nem nézem meg, elég volt belőle 10 perc is.
2010. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Létezik, főleg az RTL-en::


Benkő eleséget keres

Celeb vagyok, rúgj fejbe

Vacsoracsata

Mónika

Valóvilág

Kalandra fal

2010. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: kivitelében és primitívségében nálam a az Ezek megőrültek vezet. Überelhetetlenül buta a "Megőrülni, kész, rajt" szellemesnek szánt buta parafrázis.
2010. okt. 20. 18:59
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem ezt a műsort,nem értem hogy azért mert te így gondolod azért mért kell a Gyakorikérdések.hu oldalára kiirni hogy milyen szar..

Szánalmas

2010. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóval te szereted nézni, ahogy mások például szenvednek?Csak, hogy nem érzik jól magukat ott, az biztos.Csak azért próbálnak jókedvűnek tűnni ott, mert hát műsor lesz belőle, és ha lássák, hogy nincs jó kedvük, simán beszüntethetnék.Egyszer próbáld ki te is, és más lesz a véleményed.
2010. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És szerintetek a lányokat kényszerítették arra, hogy ott legyenek? gondolkozzatok már... amíg van olyan ember aki nézi addig menni fog ez a műsor.. akinek nem tetszik nem nézi.. és most lehet nekem támadni;)
2010. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akad néhány balesetveszélyes játékuk, de szerinted azokat a lányokat embercsempészek adták el a csatornának? Persze, hogy nem! Önmaguktól mentek oda és egyébként -ez csak az én véleményem- de szerintem jó a műsor.
2013. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy tényleg egy undorító műsor volt, van még lejjebb, pl. Nyaló Világ, Big Bráner, Szőrvájvor, Őzike, Parázs-show, Celeb vagyok, mentsen ki a f..aszom, Sz..r a tortán... Szerintem ki tudjátok találni, mikről beszélek.
2018. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!