Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem érzitek úgy, hogy már...

Nem érzitek úgy, hogy már megint a nőket diszkriminálják? Úgy értem konkrétan, hogy egy tévéműsor miatt már megint csak Renátának szóltak be, Giorgionak nem.

Figyelt kérdés

Giorgio nem dagadt, csak Renáta? Érdekes, hogy Giorgionak még egyszer sem szólt be nyíltan a zsűri, csak a csajnak. Pedig Giorgionak aztán lenne mit beszólni azokkal a tonnás x lábaival.

És a legnagyobb baj, hogy a közönség se vette ezt észre eddig, tök természetes lett, hogy a nőket fogyókúráztatják, az ilyen dagadékokat meg szó nélkül néznünk kell. Fogadjunk, hogy Giorgio nem fogyózik, egy percig se aggódik a súlya miatt, csak zabál meg zabál.


2010. nov. 6. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ferfikent irom:Reninek nem kell fogynia!Jo no es csak annak husi akinek atmosta az agyat a media.Az Yvett lany dagibb es meg o is csinos.
2010. nov. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én meg nőként mondom, hogy Giorgionak igenis van miből fogyni!
2010. nov. 6. 02:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Renáta egyáltalán nem kövér.Én nem értem miért husizzák le őt.Liptai is örökre molett marad az emberek szemében hiába fogyott le-ezt szintén nem értem.Giorgionak párszor már beszóltak ugyan ,hogy nem egy sztáralkat,de konkrétan a súlyára nem.

A személyes véleményem az,hogy a pasiknak mégis jobban bejönnek az olyan nők akin ,,van mit fogni,,.A környezetemben van egy nő aki nagyon sokat fogyott,és minden férfitól azt hallom,hogy:Hááát ,jobban nézett ki azelőtt...

27 N

2010. nov. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Renátának azért szólnak be, mert ő mutogatja is magát... Giorgio meg nem jön be rövid gatyában! :) Szóval érted az összefüggést...

És egyébként lány vagyok....

2010. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én csak ennyit mondanék erről: csak képzeljétek el giorgiot soványan, na? sztem így jó ahogy van, én így kedvelem , ha vékonyabb lenne... elképzelni se tudnám
2010. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

giorgio kameraképtelen. nem tehet róla, de ez van.

reni szép még egy zsákban is szép lenne nagyon! meg akárhogy. reni mindenféleképpen szép. remélem nem b.szogatják többet..

2010. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!