Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen tv műsort nezel rendsze...

Milyen tv műsort nezel rendszeresen? Melyik csatornán es mikor? Úgy néznék néha valami jó műsort,de csak a sok szenny van. Tippet kérek,ha ismersz nézhető műsort.

Figyelt kérdés
Trollok kerüljenek, értelmes válaszokat kérek. Köszi!

nov. 11. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet. Sajnos ma már nincs normális TV műsor. Útálom a celebeket, meg butábbnál butább stároknak csúfolt idiótákat. Ma sajnos minél hülyébb valaki, annál népszerűbb. Na ebből én köszi, de nem kérek.
nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

[link]


Prime

nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
35%
Dobd ki a tévédet az ablakon. Jobb, értelmesebb ember leszel tőle.
nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
ID-t simán elnézem egésznap. Mondjuk igaz, én szeretem a krimiket, bűnügyi műsorokat. Régebben szerettem a Konyhafőnököt is, de már vicc kategória. Inkább letöltök régi sorozatokat, legalább nem kell a reklámmal sem szenvedni.
nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
92%

Ha rajtam múlna, a tv alig menne. Viszont a párom szereti nézni az ilyen műsorokat. Kompromisszum, ugyebár , így leírom, miket vagyok kénytelen nézni vele 😃

Ázsia expressz, Sztárban sztár leszek, Farm VIP.


Amit én kifejezetten szeretek az az ID csatorna, már ha téged érdekelnek az ilyen nyomozós dokuk. Illetve amit rendszeresen YouTube-on nézek az a Rejtélyes igazságok. Régi, de még mindig verhetetlen 😊

nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
67%

Ami kimaradt, az a Filmbox csatorna. Mert soha nincs reklám a filmek közben.

5

nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Csak filmeket nézek timeshiftelve (később kezdem el, így a reklámokat át lehet ugrani) és élő sportot. A két nagy kereskedelmi adó főcsatornáira egy évben 1-2x kapcsolok, a kábelcsatornáira is kb ennyiszer. A köztévén is csak az M4-re, hiába reklámozzák ott a többi csatorna tartalmait, rossz célközönséget ér el - ott inkább sportot kéne reklámozni.
nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Kéthetente csütörtök esténként Bagi-Nacsa Orfeuma a Duna tévén, hétköznap esténként CSI Miami helyszínelők a Sorozat+-on, illetve a Nat Geo Wild-on néha megnézek egy-egy műsort. Mostanában ezek azok.
nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sportot főleg; foci, síugrás. Néha egy-egy film, időnként bűnügyi témájú sorozatokba is belenézek, de a sok reklám miatt gyorsan elmegy a kedvem tőle. Ja, meg néha a Showder-klubot.
nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ID, minden mennyiségben, aztán History, Viasat History, Drogfogások a repülőtéren, Csempészek és határőrök, Poirot, Csengetett mylord, Midsommer és éjfél után a Vészhelyzet ismétlése. Ezeken kivül a kerékpár, téli sportok, sífutás, minden, ami NEM futball.
nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!