Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mik Budapest legjobb részei,...

Mik Budapest legjobb részei, olyan szempontok alapján, hogy a közlekedés nagyon jó legyen (BKV-val értendő), de ne annyira szenny környék... ? És hát persze ne is a legdrágább kerület.

Figyelt kérdés
A főbb pontokat ismerem, a közhelyes válaszokat én is tudom. Azt várom, hátha itt valaki okosabban ötletel, mint én és fel tudja hívni a figyelmem egy olyan városrészre, amit én még nem figyeltem ki, de esetleg érdekes lehet ingatlanvásárlási szempontból. Köszi.
2023. máj. 11. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem Gazdagrét, Őrmező.
2023. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pestszentimrének vannak szerintem tök jó kertvárosi részei.
2023. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
11. kerület. Nem annyira belváros, de nincs is lepukkanva, és rohadt jó a közlekedés, sőt azóta h elköltöztem onnan, még jobb lett.
2023. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

XI. régi óvárosi részei, Gellért tér, Móricz stb.

III.kerület Óvárosa

VII. De csak a Deák tér-Astoria

VIII. De csak a Kálvin tér Múzeum krt-i része



Aki P.imrét ajánlotta az nem a barátod kérdező. Katasztrófa egész dél-Pest közlekedése és totálisan amortizálódik le.

2023. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
4+ Gazdagrét, Örmező szintén tömeg közlekedésileg katasztrófa
2023. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
#5: Gazdagrét ugyan katasztrófa, de Őrmezőnek nagyon jó a tömegközlekedése.
2023. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Azt még érdemes lenne megírnod, hogy milyen jellegű környékre gondolsz és milyen lakást/házat keresel? (Nyüzsgő, nyugis, családias, nagyvárosi, kertvárosi, stb.)

Kontextustól függően szép, nem olyan drága, és jó közlekedésű a Múzeum krt., a 11. kerület és Pestújhely is (Pestszentimre mondjuk szerintem is kiesik), mert minden relatív, de közben össze sem lehet hasonlítani őket.

2023. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
(Mármint én nem ajánlani akartam ezeket a környékeket, csak példaként hoztam fel a korábbi válaszokból, mert azt észrevettem, hogy nagyon különböző jellegű kerületekre kapsz ajánlást.)
2023. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

18 ker

19 ker

2023. máj. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az ingatlanok nem véletlenül kerülnek annyiba amennyibe, a piac elég jól beárazza az előnyöket-hátrányokat.


Nincs fel vagy alulértékelt kerület, maximum az eltérő szempontok alapján lehet az egyik jobb vagy rosszabb választás.


A preferenciáid ismerete nélkül Nem tudunk segíteni.


Pl egyedül laknál az ingatlanban vagy család/gyerekkel? A gyerek milyen idős, van speciális igénye? Szeretnél esténként a belvárosban bulizni vagy inkább a hegyekben kirándulnál szívesebben a hétvégéken? A közlekedés a fontosabb vagy a jó levegő? Mekkorát szeretnél, milyen típusút, milyen áron? Mi a fontosabb neked, hogy kevés munkásember legyen vagy hogy 10 millióval több maradjon a számládon?


Írd össze a szempontjaidat és kérdezz az alapján.

2023. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!