Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Láttad már a LIDL új mosómacis...

Láttad már a LIDL új mosómacis Karácsonyi reklámját?

Figyelt kérdés

Link: https://www.youtube.com/watch?v=kvDNN1WtS2g


lyeneket kellene adni a tévében, nem a többi ócskaságot, ami csak idegesíti az embert. Erről tuti nem kapcsolnak el... 😄


nov. 16. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem nézek tv-t.
nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1: Youtube-on is fent van. :o)
nov. 16. 10:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Kiakaszt, extra hosszú, a rövidebb reklámokat lustaságból megvárom youtube videók közt, de ezt kénytelen vagyok elnyomni, vagy megőszülök, mire vége 🙄
nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert nem merülsz el benne, szerintem igenis szép reklám, nem olyan, mint a többi, rettenetes agymosás.
nov. 16. 11:48
 5/9 anonim ***** válasza:
De jó én még nem is láttam!☺️ Nekem nagyon bejönnek a karácsonyi reklámok ez meg hogy mosómaci van benne méginkább
nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon cuki, már vagy 10x megnéztem. Alapból nem szeretem a reklámokat, de ez nagyon tetszik. :D
nov. 16. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik.Jobb mint a sok hülye gyógyszerreklám.
nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd rákeresek,még nem láttam
nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem, nem nézek tv-t."


Nem nézel tévét, de ahogy feltűnik egy tévével kapcsolatos téma, ráveted magad, mint gyöngytyúk a ta.....


Újabb lehetőség, hogy kifejezd vélt felsőbbrendűséged, mert pestisesnek tekinted aki még tévét néz.

nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!