Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Poénból szavaztak a nézők a...

Poénból szavaztak a nézők a The Voice tegnapi döntőjében?

Figyelt kérdés

Én végig Harmatnak szurkoltam, ő volt a legjobb a döntőben is, főleg a duettben. Kár, hogy csak harmadik lett.


Erika két versenyzője közül viszont tényleg Erika volt a jobb, a másik lány (talán Alíz) csak a duettben volt jó, amúgy meg olyan, mint Tóth Vera, aki szintén nem tetszett nekem soha. Tóth Verából is és abból a szemüveges lányból is a természetesség hiányzik nekem.


De ez az Erika, aki nyert, egyáltalán nem volt rossz, csak Harmat mégis jobb volt nála. De úgy látszik, hogy sok vicces kedvű szavazó volt, mert tényleg úgy poén az eredmény, ha Erika Erikája nyer. Talán ezért szavaztak rá ennyien.



nov. 19. 11:46
A kérdező szavazást indított:
Poénból szavaztak
Tényleg jó volt
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Az agymosas elerte a celjat: nevtelen senkiknek 'drukkolsz' egy musorban ami kb. az elejetol megrendezett, es csakis a szponzorok reklamozasarol szol.
nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem valódi a szavazás, ez egy show műsor ami forgatókönyv alapján van lebonyolítva, minden amit látsz előre meg van írva.
nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
még néz valaki ilyesmit?
nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem poénból, nagyon sokan szeretik, jól énekelt Ő is nagyon.
ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!