Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » 2000-2010 közt színvonalasabba...

2000-2010 közt színvonalasabbak voltak a TV műsorok?

Figyelt kérdés
Mostani házasodna a gazdától, meg a nagy Őtől rosszul vagyok, szinte undorítónak tartom. Az állami TV, M1, Kossuth rádió szín tiszta fideszpropaganda, mindenkit járat lefelé, mindenkit gyaláznak. HírTV, TV2 szintén a fidesz full propaganda, gyűlölködéssel van tele.
nov. 20. 10:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg ennyire nem volt oroszpárti egyik TV se, meg a kormány hazugságait se tolta. Ti hogy látjátok?
nov. 20. 10:48
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Egyértelműen jobb volt, pedig már rég a fidesz volt hatalmon amikor a legjobb műsorok mentek az állami és a kereskedelmi adókon is. Úgy 2016 körül kezdett el lecsúszni a színvonal, de nagyon gyorsan, főleg a Duna és az RTL, de a TV2 is gyorsan követte őket, mert mint tudjuk, az egy fénymásológép, ugyanazt csinálja kis idő után mint a többi. A covid járvány alatt már csak élő sportot néztem a tévében, már amennyi volt és ez sajnos azóta is így van. A visszahizott régi jó műsorok se nyertek meg, teljesen elrontották. Inkább adnának ismétléseket, ahogy az RTL Gold tette egy időben, de aztán az is lesüllyedt a szenny ismétlésére.
nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2016.10.02es népszavazás után totál gyűlölet cunami kezdődött 0-24 az ellenzék, migránsok, soros györgy, civil szervezetek ellen, hogy csak na, és azóta nem állt meg.
nov. 20. 11:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Akkor tudás alapú műsorok voltak, mint pl:

- A leggyengébb láncszem

- Legyen Ön is milliomos

- Áll az alku (ekkor még valóban nézhető volt)


Volt a szórakoztató műsorok pl.:

- Activity

- Ki vagyok én?


De már akkor is voltak Való Világ műsorok, énekes és táncos reality showk.

nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"2000-2010 közt színvonalasabbak voltak a TV műsorok?"

állami propagandától nagyrészt mentes volt, de maguk a műsorok nem voltak színvonalasabbak 2000-2010 között sem. egy csomó szenny folyt akkoriban is, big brother, való világ, mónika show, győzike show, stb.

nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fábry nagyot ment az Rtl-klubon.
nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, egyértelműen színvonalasabbak voltak. Nagyon hiányolom a kvízműsorokat, mindig is szerettem nézni, és nemcsak a Legyen Ön is Milliomos, sokáig ment a Széf, a Maradj talpon, a 40 Milliós játszma, ezek mind-mind népszerűek voltak, és ma semmi hasonló nincs. Csak a béna, elcseszett szerencsekerékkel bohóckodtak az elmúlt években, de annak már köze nincs az eredetihez.

A tehetségkutatók is nagyon erőltetettek lettek, pl. a szintén népszerű X-Faktort is az első pár évben még szerettem, aztán ahogy egyre mesterségesebbé vált, úgy le is szoktam róla. Az elmúlt években már nagyon átlátszott, hogy némely jelenetek előre kitaláltak...


De hiányolom nagyon a főcsatornákról a tematikus, magazin műsorokat is, pl. az autós műsorok, régen emlékszem, hogy RTL-en ment szombat délben az Autómánia, TV2-n meg a Totalcar. Vagy éppen a főzőműsorok, szerettem nézni a főzős műsorokat is, a Stahl-konyhája is eléggé népszerű volt, vasárnap délelőttönként ment a TV2-n, vagy éppen hétközben a Receptklub az RTL-en.

Na és ezek a tematikus műsorok kikoptak nagyon a kereskedelmi TV-kről.


Aztán voltak még az ilyen SMS-beküldős, betelefonálós játszós műsorok napközben, nyilván azokon túlhaladt a kor.


Múltkor láttam bemutatóját valami veszekedős műsornak, nem tudom mi a címe, családban emberek közötti veszekedést szimulálnak. Elgondolkodtam, hogy a magyar embereknek tényleg csak ilyen szennyműsorokra van igényük? Semmi normális műsor, amivel művelődni, új ismereteket felszedni lehetne? Csak az okádék hülye showműsorok?

nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg neked utolsó jó szép választ adtál!


Én is ezt látom, sokkal jobb műsorok voltak 15 éve.

nov. 26. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:

voltak jó műsorok, de valahogy az emberek között mégis többnyire a szennyműsorok jelentették a pletykatémát. és még a jó műsorok is időnként behúztak olyan gagyi megoldásokat, mint pl. különkiadás hírhedten műveletlen sztárvendégekkel.

a magazinműsorok funkcióját meg nagyrészt átvette az internet. minek várnál egy hetet a műsor következő részére, ha a neten bármikor nézheted kedvedre a jobbnál jobb videókat? (legyen szó autózásról, főzésről, bármiről)

nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!