Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan nyerhetnek az árulók a...

Hogyan nyerhetnek az árulók a gyilkosság a kastélyban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! lehet én vagyok hülye de szerintem az ártatlanok sehogy nem nyerhetnek, hiszen valahogy mindig marad egy gyilkos. Egyszerre 2-t nem lehet kiszavazni és ha a gyilkos egyedül marad, kötelezően kell választani magának társat. De lehet én értek valamit félre.

nov. 23. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A játék úgy ér véget, hogy a finálé szakaszban nem 1 szavazás van. Ott addig szavaznak ki maguk közül valakit, míg mindenki egyet nem ért abban, hogy nincs áruló.

Ha a fináléban pl. 5 játékos marad, és 1 áruló van közöttük, akkor dönthetnek, hogy megállnak vagy szavaznak. Ha megállnak, az áruló nyert. Ha szavaznak és kiejtenek egy játékost, akkor ismét megkérdezi a műsorvezető, hogy mi a döntés. Ha megállnak és az árulót kiejtették, akkor a maradék játékos nyert; ha bent maradt az áruló, ő nyert. Ha nem állnak meg, akkor újra szavaznak, és a végén megint döntenek hogy megállnak, vagy szavaznak. Így több kör után le lehet menni 3 finalistáig, és még ott is lehet többségi szavazással kiejteni egy utolsót. A végén marad 2 játékos, ha odáig elmennek. Ha az egyikük áruló, ő nyert. Ha egyikük sem áruló, akkor felezik a nyereményt.

nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Wow! Köszi szépen! Még annyi, hogy az, hogy a finálé szakasz mikor kezdődik az a játékosok számától függ vagy az eltelt napoktól?
nov. 24. 01:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A magyarban az első részben elhangzott, hogy 12 napos a játék, és 22 játékos van, úgyhogy előre van ütemezve. A britet láttam végig, ott 5 ember volt az utolsó kerekasztalos szavazáson és négyen jutottak a fináléba - szintén 22 ember és 12 epizóddal, és voltak gyilkosság nélküli éjszakák is.
nov. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!