Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az M1 időjárásjelentésbe...

Az M1 időjárásjelentésbe bemutatásra beküldött fotókat meg lehet nézni valahol?

Figyelt kérdés

nov. 24. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, mikor az időjárást mutatják...
nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vicces vagy, de én a beküldött fotókat kérdezem. Az több, mint amit bemutatnak.
nov. 24. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Az M1, M2-nek nincs olyan oldala, mint pl. az RTL most, hogy vissza lehet nézni minden műsort?
nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolom, van. De engem nem a műsor érdekel, hanem a fotók! Az összes beküldött/bemutatott. Sok nagyon jó fénykép van köztük.
nov. 26. 20:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azt sehol. Gondolom a TV-nek küldik el a felhasználók privát csatornákon (pl. email, facebook, stb.) keresztül, és a műsorszerkesztő meg kiválogatja az érdekesebbeket, amik a műsorba kerülnek.
nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom, hogy sehol. Pedig érdemes lenne összegyűjtve megtekinthetővé tenni.
nov. 26. 21:25
 7/10 anonim ***** válasza:

M1 nem tudom, miből dolgozik, de elvben ki kéne írniuk, vagy bemondani. Mivel az M1 és az MTI is az MTVA tulajdona, esélyes, hogy MTI fotókat használnak, ugyanúgy ahogyan a hirado.hu is.


Kereskedelmi csatornák hasonló műsorai az időkép és más hasonló oldalak felhasználók által beküldött képeit szokták használni. Erre is érdemes leeht nézelődni.

dec. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
M1 youtube csatornára fel szokták rakni az időjárást, ott megtudod nézni a képeket.
dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, félreértetek.

Az M1 időjárásjelentéséhez a nézők küldenek saját készítésű fényképeket. Ezekből választanak a szerkesztők, és az időjárásjelentés alkalmával bemutatják. Ezt biztos vissza lehet nézni az MTVA honlapján, mármint az időjárásjelentést az aktuálisan bemutatott fotóval.

De én nem az időjárásjelentést szeretném visszanézni, hanem a fotókat megnézni. És nem csak a bemutatottakat, hanem az összes beküldöttet. Logikus és célszerű lenne ezeket a honlapjukon megnézhetővé tenni, egy galériában, mert, mint írtam, egész jó fotók. De én nem találtam.

dec. 6. 20:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd őket!
dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!