Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is szabálytalankod...

Szerintetek is szabálytalankodott Istenes Bence Rácz Jenővel a Sztárboxban?

Figyelt kérdés
Istenes folyamatosan fel akarta öklelni Jenő séfet, egyszer még sikerült is neki egy óriási taszajtani a szakácson, csak a ring gumikötele fogta meg. Vélemények?

nov. 26. 22:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem szabályosan, hanem viccesen bokszolt. Vagy azt hitte, ez vicces? Átkarolta a másik fejét, el se akarta engedni.
nov. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
84%
Igen.
nov. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
72%
1-es, az fordítva volt. Nézd vissza. Istenes felemelte a kezét, Rácz még ekkor sem engedte el őt. Mire Kokó azt kommentálta, hogy Istenes nagyon fogott. Én háromszor visszatekertem.
nov. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Én rengeteget néztem korábban ökölvívást és tapasztalataim alapján az első két menet egyértelműen Jenőé volt, a harmadik és negyedik menetben Jenő kicsit elfáradt, visszavett a tempóból, ez látszódott, de viszont a védekezése jó volt és bár kevesebbet talált be Bencének, a betalált ütések bizony tiszták voltak egytől egyig. Bence viszont sok esetben szabálytalan volt, ez is tökéletesen látszódott, a bíró is többször megintette, nem véletlenül... Ilyen a box. :)
nov. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi a kifejtést, négyes. :-)
nov. 27. 14:41
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
De nem is tudta elviselni a vereséget az a segglyuk.
nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A Bence azt hitte, a túl nagy arca itt is nyerő. Hát nem lett.
nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Barbell Deadlift ***** válasza:
38%

Mind a ketten sokat szabálytalankodtak, viszont a "felöklelés" pont nem volt szabálytalan, ugyanis nem kézzel lökött, hanem a fedezékük összeért, és Istenes eltolta Jenőt.

A pontozást meg nem tudom hova tenni, Rácz 90%-ban fedezéket talált, és sok olyan ütésnél huhogott a közönség, ami nem volt tiszta találat. Még egy dolog: volt egy szituáció, amikor Ráczra állva kellett volna rászámolni, de a bíró nem ezt tette.

Ezt a mérkőzést egyértelműen Istenesnek kellett volna nyernie.

nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem értek egyet veled 8-as, a bíró pl. kifejezetten hagyta, amikor Istenes kezdeményezte ezeket az összeakaszkodásokat, rohadt lassan reagált, viszont amikor Rácz ütött valóban szabálytalanul, félig oldalról-hátulról, akkor egyből odaugrott. Jó lett volna, ha Instenes szabálytalankodásait is ilyen gyorsan nyakom csípte volna.

Amúgy az kiderült, hogy miket kiabált be Rácz Jenő meccs közben, ha egyáltalán ez így történt? Istenes ugye erre hivatkozva nem fogott vele kezet a meccs után, és bár pl. a bíró hangját is felvette a mikrofon, én semmi kiabálást nem hallottam.

nov. 30. 10:43
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kèrdező.


Az nem igaz, hogy nem fogtak kezet. Elsőre nem akart a Bence kezet fogni, de utàna kezet fogtak.


Most a Bencèt megeszi a fene hogy nem ő nyert mert nem bìr veszìteni. Egyèbkènt sok esetben èn sem tudok. Èn nem hibàztatom emiatt. Ő meg akarta nyerni a tornàt.

nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!