Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek nincs előre...

Szerintetek nincs előre lezsírozva, hogy Istenes Bence és Adél nyeri a Nyerő Párost?

Figyelt kérdés
Tegnap is roppant gyanús volt, hogy csak ők tudták az utolsó filmes kérdésre a választ, a Nyerő páros című filmet. A riportnál is Bence olyan sejtelmesen mosolygott, mintha hazudna.... Vagy én vagyok paranoiás?

2019. nov. 8. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak te vagy paranoiás... meg még jó pár másik ember. Nevetséges, hogy bármilyen műsorról is legyen szó, rögtön csalást meg bundát kiállt mindenki, ha véletlen egy olyan játékos teljesít jobban aki nem szimpatikus az illetőnek. A tegnapi adásnál valaki azon is kiakadt, hogy a Bencéékkel kivételeznek, mert könnyebb súlyokat kaptak. Nyilván ezt kapták előnynek, mert több pontot szereztek. Szerintem felesleges ilyen összeesküvés elméleteket gyártani.
2019. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gond, hogy könnyebb súlyt kaptak! De azt olyan áron szerezték, hogy tudták a nehéz választ az utolsó kérdésre! Bencének a tévés múltjából biztos vannak összeköttetései... nem folytatom..
2019. nov. 8. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudják a kérdést akkor is ők szerzik a legtöbb pontot, ugyanis ők csináltak több hot-dogot. Egyébként meg semmi nehézség nem volt abban a kérdésben, bárki megválaszolhatta volna, ha egy kicsit is gondolkodik. Ha logikusan gondolkozik, egyértelmű, hogy a játékukhoz van köze a megoldásnak, mert mi másért kérdeznének egy teljesen véletlenszerű filmről amiben X és Y játszott?
2019. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!