Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Közönséggel felvett szórakozta...

Közönséggel felvett szórakoztató műsorok esetén előny a visítva nevetés minden apróságon? Esetleg ugyanazt a nőt hívják mindenhova?

Figyelt kérdés
dec. 31. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen felvételen voltam. Nem írom le, melyiken, mert ügyvédet nem tudok fizetni.

Úgy hírdették, azt hangoztatták mindig, hogy nincsenek instrukciók a közönség felé, a közönségzajt hasunálják manipuláció nélkül.

Aha. Felvétel előtt egy vadbarmot kellett végigszenvedni. Dobogjunk a lábunkkal, tapsoljunk, dobogjunk és tapsoljunk, nevessünk, visítsunk.

Aztán amikor végre megjelent ... szóval ő, azonnal kiment, mondván hugyoznia kell.

Aztán a felvétel közben monitoron mutatták, mit kell magunktól csinálni. Spontán. Meg mutogatós emberek is voltak.

dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is borzalmas élmény volt. Nem is megyek többet.
dec. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Voice felvételen volt a barátom, félelmetes dolgokat mondott, kiadták utasításba, hogyan kell visitozni stb. Kész őrület volt.
dec. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt nincs spontán taps, minden kreált és megrendezett. Beintenek, hogy mikor kell tapsolni, dobogni a láboddal, stb. Mint a birkákat irányítják a fizetett nézőket.
jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4. Igen ám, de én pl. jeggyel voltam a forgatáson, nem statisztaként. Kimentem volna már a hangulatcsináló barom alatt, de felhívták a figyelmünket, hogy anyagi következménye lesz.

Ami legjobban meglelett: kb. fél órát beszélgetett bizonyos F. S. a vendéggel. Ebből 24-25 perc érdekes volt. Adásba az 5-6 perc baromkodás került.

jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen előre meg kell beszélni, hogy mit mondhat és mit nem, mit emeljen ki. Ez a betanítás ideje, mert sokan nem tudnak viselkedni sem.

Egy idő után az ember lánya belefárad, hogy hülyéket kell megtanítani az alapvető helyes viselkedésre. A témákat előre megbeszélni és más által kitalált gegeket elmondatni velük a megfelelő pillanatban.

Ha jeggyel mész, akkor is azt kell csinálnod amit mondanak.

A média kész átverés.

jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. ÚGY VAN!
jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
jan. 1. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!