Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy tetszik a Percy Jackson...

Hogy tetszik a Percy Jackson sorozat?

Figyelt kérdés

jan. 3. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Nekem eddig nagyon tetszik, a gyerekszínészek meglepően ügyesek!


Egy kicsit gyorsra vették a figurát, de igazából érthető, hogy a küldetésre akartak fókuszálni, úgyhogy nem csoda, hogy ilyen gyorsan átpörgettünk a táboros fejezeteken. Kíváncsian várom, milyen lesz az évad hátralévő része.

jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Őszintén szólva nekem kicsit sem. Nem érzem hogy a forgatókönyvírók tényleg szeretnék a könyveket, igazság szerint úgy látom csak a pénz miatt készült. A színészi alakítások felemásak, a látvány nem erős, hiába Hollywood legnagyobb stúdiója felel érte, a párbeszédek pedig végtelenül szájbarágósak. Expozíció expozíció hátán, és nincs igazán íve/kerete.

De el kell ismernem, hogy rengeteg mindent, pl a Medusás jelenetet nagyon jól oldottak meg. Vannak benne jó ötletek de eddig csalódás.

jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Maga Rick Riordan írta a részek felét, és producerje az összesnek.
jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
#3 Úgy gondolom, ez semmilyen formában nem befolyásolja a végeredményt. Rick Riordan remek író, kiváló irodalmi körökben, de a forgatókönyvírás és a regényírás két nagyon különböző dolog, és ez utóbbiban nem remekel. Ez persze csak az én véleményem, elfogadom mindenkiét. Ahogy én láttam, függetlenül a forgatókönyvírótól, az információadagolás aránytalan a sorozatban.
jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze eformában a "Nem érzem hogy a forgatókönyvírók tényleg szeretnék a könyveket" mondat értelmét veszíti, nem tudtam, hogy Riordan írja a forgatókönyvet. :D Elnézést.
jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Alexandra Daddario jobban tetszett a filmes változatban, mint ez kis csoki leányka. De nézem és meglátom, hová lyukadunk ki.
jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Közepesen. Adaptációhoz képest sztori szempontjából elég jól ragaszkodik az eredeti sztorihoz. Persze nem teljesen, személy szerint örültem volna, ha kicsit hűebb párszor, de adaptációhoz képest tényleg elég hű, szóval nem panaszkodom.

A karakterek kinézetét eleinte elengedtem, de minél többet nézem, annál inkább zavar, hogy SENKI nem úgy néz ki, ahogy kéne. Jó, most az ötödik részben Árész végre úgy néz ki, ahogy a könyvben, VÉGRE. (Akik engem leginkább idegesítettek, hogy Mr. D-nek sincs köze a könyvben leírtakhoz, és Gabe UGLIano se csúnya és visszataszító. Tudom, pont a legkevésbé lényeges karakterek zavarnak.)

Kicsit egyébként olyan, mintha spórolni akartak volna a látvánnyal. Minden feltűnik, de semmi sem sok időre. Pedig a kiméra is tök jól nézett ki, de olyan nagyon rövid ideig láttuk :/

Szóval összességében én a könyvek híve vagyok (duh), de azért vannak a sorozatban jó dolgok. (Az első kettő részben kifejezetten tetszettek a változtatások, a tábori hangulatot nagyon adom, hogy képernyőn is láttuk végre, a pegazusok tök jól néznek ki, a kiméra tök jól néz ki, és az Árészes részeket is adtam.)

jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyenlőre nekem ez egy közepesnél kicsit jobb. Voltak részek amelyeknél már majdnem bele tekertem, viszont akadt olyan is, amit izgatottan néztem végig. Egy ideig nem tudtam megszokni a szőke hajú Percy-t, de a végére egészen megkedveltem.
ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!