Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Más is úgy látja hogy a...

Más is úgy látja hogy a Vikingek sorozat a 4. évad után ellaposodott és érdektelenné vált?

Figyelt kérdés

-Ugye az utolsó 3 évad 20 részes ellentétben a korábiakkal. Az 5 és a 6. évadnál úgy éreztem hogy hogy amit 20 részben meséltek bőven elég lett volna 10 percen is.


-A logikátlanságok megszaporodtak, értelmetlen karakter halálok (pl:.SPOILER Harald király, Björn gyerekei, Alfréd király testvére. A sorozat végén még egy felszabadított rabszolganő lett Kattegat királynője, így a Ragnar és gyerekeinek legendája súlyát vesztette SPOILER VEGE).


-Nem kihasznált szálak(Björn Földközi-tengeri kalandozásából sokkal többet ki lehetett volna hozni). Floki elnyújtott izlandi vergődése szintén súlytalan volt szerintem.


De ennek ellenére pl:.a Kijevi Ruszos szál és a sorozat végén az Észak-Amerikai felfedezések behozása jó volt, de ennyi pozítűvúmot tudok mondani az utolsó kettő évadról az én részemről



jan. 15. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
62%
Nem a lányom vagy, az biztos, mert ő most nézi vagy negyedjére az egész sorozatot, mivel ez a kedvence. Amúgy ma mindenki beleköt mindenbe és senkinek nem tetszik semmi. Még a rajongók is lehordják az új filmeket, mert látszólag mindenki valami többre vágyik, mint amennyit előtte láttak. Én úgy nézem a filmeket, hogy ez lett leforgatva, így lett megcsinálva, és azt élvezem, amit elém adnak. Max, ha nem tetszik, akkor nem tetszik. De nem nagyon kürtölöm szét a világnak, hogy ez mennyire gyatra volt. Szerintem ez van, ezt kell szeretni vagy túl kell rajta lépni. Én várom a Valhalla következő részeit is, mert az is tetszik. Nem a sztori, nem lány, hanem a viking hangulat. A ruházat, a házak, a hajók, a zene, az öldöklések, a csaták. A történet nagyjából másodlagos és logokát nem kell benne keresni.
jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!