Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen streaming szolgáltatót...

Milyen streaming szolgáltatót használtok?

Figyelt kérdés
Melyik(ek)nél vagytok előfizetve?

jan. 17. 16:45
A kérdező szavazást indított:
Netflix
Disney+
HBO Max
Amazon Prime Video
SkyShowtime
AppleTV
Kettő streaming szolgáltatót is használok
Három streaming szolgáltatót is használok
Egyéb (más) streaming szolgáltatót használok
Egyáltalán nem használok streaming szolgáltatót
26 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam: Netflix, Disney+ és Apple Tv
jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Netflixet használtam, de nem jöttek be annyira a tartalmak rajta, szóval lemondtam kb 4 hónap után. Azóta semmi.
jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az HBO Max jár "ingyen" a mobil, internet, tv csomaggal együtt. Oké nyílván benne van az árban de valami pár 100 Ft-al lett volna olcsóbb HBO nélkül azon meg nem múlik semmi szóval kértem, meg szoktuk is használni. Más nincs. Annyi sorozatot meg filmet nem nézünk hogy megérje többre is előfizetni.
jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elo vagyok fizetve a Netflixre, HBOra, Disneyre es Primre. De a primeot szinte nem is hasznalom. Havonta egyszer-ketszer nezek fel, amikor a nezni kivant film csak ott elerheto. De 900 forintert fogjuk ra, hogy megeri.
jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem HBO MAX van, 33%-os kedvezménnyel jelenleg 1590 Ft. Bár rebesgetik, hogy MAX lesz helyette, kíváncsi leszek, mennyibe kerül majd, ha a 33% kedvezmény megmarad, és nem lesznek mohók, akkor előfizető maradok.


Ez mellet használom a Sweet TV-t, ez részben streaming szolgáltató. Meghatározott TV csatornák műsorsa 7 napig visszanézhető, ez egy elég erős érv mellettük (bevallom őszintén, ezért fizetek elő a szolgáltatásra). Ez mellet elérhetőek ingyenes filmek azok számára, akik valamilyen TV csomagra elő fizetnek (ez már ténylegesen streaming), továbbá egyszeri díjas kölcsönözhető tartalmak.


Régebben volt Disney+, de megemelték az árát, mivel már nem sokat néztem (ami pedig érdekelt, azt láttam), így nem érte meg a számomra megtartani, ezért lemondtam.


A SkyShowTime-on az ismétlődő 50% kedvezmény nem volt elég csábító, hogy megtartsam, az havi 1000 Ft-ot nem ért meg a számomra, egy hónapig voltam előfizető náluk.

jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A skyshowtime, a prime video és az appletv+ az gagyi.
jan. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hbomax és netflix
jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Semelyiket és egyre inkabb úgy érzem hogy a torrentnek egyre nagyobb lesz a létjogosultsága, mert a streamingszolgáltatík úgy tűnik hogy nem fogják birni hardwarerrel. Számos olyan tartalom van amit meg sem találsz ezerf egyiken sem, igy csak a torrent marad. Szerintem eljön az idő amikor meg a stremaingszolgáltarók is a torrentes terjesztesre állnak majd át.


Pár éve egyik ismerősöm olyannklienst használt ami a torrentet játszotta le valos időben, mindig az aktuális szeletet szedte le valahonnan. Biztos megvan meg meg sok ilyen van, csak érdekességkeppen írom.

jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%

8# Persze, mint ahogy ez a cikk is tanúsítja:


[link]

jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 ez nem erősíti meg amit írtam, se nem cáfolja. Teljesen másról szól. Nyilván nehezen volt érthető a válaszom a félregépelések miatt. :)
jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!