Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Netflix vagy hbomax a jobb?

Netflix vagy hbomax a jobb?

Figyelt kérdés

jan. 29. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
A netflix sajátgyártások 97% ban fosok. A warner meg sok évtized alatt többet és jobbat gyártott, mint a netflix. Ez fix.
jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én hbomax ot nézek és a sopranost
jan. 29. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
A Netflixen jóval több a tartalom, de az HBO Max-on több a minőségi film, sorozat köztük sok klasszikussal.
jan. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mind a kettő egy f*stalicska, az AppleTV+ és Prime Video sokkal jobb, mindkettőnél.
jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
prime video n mennyi film van?
jan. 30. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
A hbo max az ratyigagyi. A netflixen sok az ilyen lmbtq-s marhaság. A disney+ vagy prime video az jobb. Az appletv sem rossz, viszont ott nincsen magyar szinkron.
jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gryphon ***** válasza:
58%
Mindegyiknek van előnye, hátránya. Én kb 3 havonta váltok, Netflix, Hbo, Disney. ennyi idő alatt van némi új tartalom is, ami érdekelhet.
febr. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7essel egyet ertek. A netflix nalunk allando, a tobbit mi is valtogatjuk. Disney+ra alig jon uj tartalom, most hbomax van, de lassan ez is ugrik, szerintem az apple lesz a kovetkezo.
febr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!