Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mennyire normális az RTL...

Mennyire normális az RTL iránti rajongásom?

Figyelt kérdés

Már gyerekkorom óta függője vagyok az RTL-es műsoroknak. A kedvenceim: A kész átverés, Legyen ön is milliomos, Pókerarc, A széf, 1 perc és nyersz, Barátok közt, X faktor, Voice, Csillag születik, Celeb vagyok ments ki innen, Fókusz, Gálvölgyi show, Négyen négy ellen, Való világ, A fal, A kód, Survivor, A rettegés foka, Éjjel-nappal budapest, Gyertek át


Vannak, amik viszont nem érdekelnek, de mégis kényszert érzek rá, hogy nézzem ennek ellenére is, többek között: Házasodna a gazda, Álarcos énekes, A szomszéd tehene, A tanár, Drága örökösök, A mi kis falunk, Nyerő páros, Sztárbox, Az álommeló, Cápák között stb.


Mégis kényszert érzek rá, hogy minden RTL-es műsort megnézzek szinte és képben legyek mindennel, ami RTL-es műsorban elhangzik. Gyűjtöm is azokat az RTL műsorokat, amiket felvettem és neten nem érhetők el. (RTL+)

És ha tehetem ahhoz is ragaszkodok, hogy RTL logóval és RTL korhatár-jelöléssel nézzem a músoraikat.


Ez normális?



febr. 7. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Semennyire nem normális.
febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez azért talán már tényleg probléma...
febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Mivel nem Politika-kategória, ezt a labdát nem csapom le. Ami a felsoroltakat illeti, a Milliomoson kívül lényegében mind silány és gagyi műsor. Kicsit meglepő, hogy a Heti hetest nem írtad, mert ezt volt az egyik leghosszabb RTL-es széria és nekik azért voltak egész jó időszakaik is. Valamelyest megértem ezt a "csatorna-rajongást" mert nekem is voltak olyan időszakaim, amikor orrba-szájba néztem pl. a 90-es évek első felében az MTV Europe-ot, aztán 2000 környékén a német Viva Zwei-t. Még a kevésbé érdekes műsoraikra is "pozitív diszkriminációval" tekintettem. Volt egy sajátságos hangulatuk, feelingjük. Az HBO is hasonló életérzést nyújtott, csak nem zenék, hanem filmek formájában. Mostanában pedig a Hír TV-vel, vagy a Comedy Centrallal vagyok ugyanígy. A gyűjtögetéssel semmi gond nincs: én is csináltam/csinálom, szeretem archiválni a számomra fontos műsorokat, műsorrészleteket.
febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Ezen szocializálódtál (kb a fél ország is), ez teljesen természetes. Ha mondjuk Szergej Prokofjev zenéit hallgattad volna, vagy Stephen Hawking előadásait, akkor felnőttként is ilyesmire lenne igényed. Úgyhogy ez veszett fejsze nyele...
febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Anno én is rá voltam kattanva egy-egy tévécsatornára, amikor elindult először a TV2-re, majd az RTL Klubra, majd amikor elérhető lett nálunk a TV3-ra. Annak megszűnése után meg a Viasat3-ra. Ez a 90-es évek vége, 2000-es évek eleje volt. Aztán szépen lassan kikopott ez a dolog nálam és már inkább céltudatosan azt néztem, ami érdekelt, mondjuk egyre kevesebb ilyen volt, majd már inkább a letöltés ment, az utóbbi években meg a streaming. Manapság is nézek lineáris tévét, de nem tudnék olyan csatornát mondani, amiért rajonganék.
febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Az átlagembernek ez kell, híradó véres bűn és balaestekkel, a végén pedig tigriskölykök születtek...


A reklám után jön a krampusz!

febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!