Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a reklámblokkokat is korhatár-megjelölésekkel látják el?

Figyelt kérdés
Amióta életbe lépett az új pedofiltörvény, azóta a legtöbb tévécsatornán a reklámblokkok alatt ott van a képernyő egyik alsó sarkában valamilyen korhatár-karika
2021. aug. 1. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zavarni nem zavar, a csatornáknak meg fedezni kell a seggüket hogy ne pereljék. Szerintem hülyeség de a tévében már minden az.
2021. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális. Néha 18+-ra is korhatároznak egy reklámblokkot, és sejtem hogy miért. Szerintem azért, mert előfordulhatnak bizonyos reklámokban LMBTQ-s tartalmak, amiket gyerekeknek, legalábbis 12 éven aluli gyermekeknek nem szabadna látni. De ez egy nagyon nagy hülyeség. Mert én egy reklámban sem láttam LMBTQ-s tartalmakat.
2021. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
18-as korhatár-besorolással ellátott reklámblokkok csak este 10 és másnap hajnali 5 óra között vannak, mivel az ilyen korhatár-besorolású műsorszámokat és azok előzeteseit is csak ebben az idősávban lehet sugározni. Emellett vannak 16 éven aluliaknak nem ajánlott reklámblokkok is, ezeket este 9 és másnap hajnali 5 óra között sugározzák, hiszen az ezen kategóriába tartozó műsorszámokat és azok ajánlóit is csak ebben az idősávban engedik sugározni.
2021. aug. 3. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az esti műsoridőben adják, akkor nekem semmi gondom vele.
2021. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!