Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Más országokban is piti...

Más országokban is piti nyereményert égetik magukat a játékosok ? Alapból brutto a nyeremény ebből 38% levonódik ...

Figyelt kérdés
Szerencsekerék bohózat még talán nagyobbal kecsegtet mint a nyomi Ugrás . Autót tárgyat stexet is lehet nyerni . De a másikon fix az 5 millió és feleződhet ami potom pénz .
febr. 23. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát más a gázsi de pl amerikában is volt álarcos énekes ahol híres énekesek voltak beöltözve. Nyilván nem annyi pénzért mint a magyarok de nem is lehet összehasonlítani az összegeket hollywoodi viszonylatban. A family feud marvel sztáros részében szerintem simán eljótékonykodták a gázsijukat vagy amit nyertek
febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1# A meghivott ismertségek szerencsekerékben is fix stexet kapnak plusz ha nyer az is az övék . Az más téma ha direkt jótékonysagi műsorban pattognak . A lakosság van teljesen kihasználva .
febr. 23. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Régebben renszeresen néztem német vetélkedőket.

Volt például a Preis ist Heis.

Annyi volt a feladat, hogy mindenféle hülyeséget meg kellett tippelni, mennyibe kerül. Pl. mosópor.

Nos egy adásban egy játékos a 4,95 márka tudással nyerhetett, egy Mercit, egy világ körüli utazást, teljes hálószobaberendezést, egy könyvsorozatot és egy Zsigulit.

És volt egy másik fajta, ahol kb. az volt a színt, sorolha fel Napoleon katonáinak nevét szülőhelyükkel.

A nyeremény ezer márka.

febr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# Volt már tavaly Tippeld vidd el , sok műsoridő adásonként sok játékos, a nyitó 1 részben egy nő mindent vitt autót butort stb ...
febr. 24. 00:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon gyenge másolat volt.

Még az AM mikro idején néztem francia, német és olasz vetélkedőket. Azt tapasztaltam, hogy a nyeremények fordítottan arányosak a tudással. Mintha, egy legyen ön is milliomosban a főnyeremény 5000 forint lenne. A másikban meg mókásan tudsz büfögni, és tiéd a fél világ.

febr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért 2,5 millióra sem mondanám, hogy pontom pénz. Megdolgozni meg nem igazán kell érte, talán 1-2 napot beáldozni a forgatásra.

Azt meg nem tudom miért gondolod, hogy beégés szerepelni egy ilyen műsorban. Jó, talán ha valami nagyon egyértelmű kérdésre, állításra nem tudja a választ, kicsit ciki de úgyse fog emlékezni rá senki, szóval mindegy.

febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!