Lesz még Exatlon?

Figyelt kérdés
Szerintem az Exatlon nem volt rossz műsor. Az akadálypályák tetszettek nagyon és a végén az ügyességi feladatok. Van itt olyan aki szerette nézni?

márc. 2. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne, ha lenne, bár pár dolgon módosítani kéne.

Érdekesnek tartottam abból a szempontból, hogy sokat meg lehetett tudni a „pirosak” és „kékek” jellemvonásairól. Miként kezelik a győzelmet, a vereséget, a problémákat, mennyire összetartók, hogyan alakul ki a csapaton belüli hierarchia, és hogyan viszonyulnak egymáshoz.

Versenyek során az akadálypályákat még jogosnak is tartottam, mert ott többnyire csak a kitartás és az erőnlét döntötte el, hogy ki teljesíti előbb. És tegyük hozzá, hogy ez lett volna az egész lényege, ha már össze akarjuk mérni a sportolókat és a nem sportolókat.

Viszont sok esetben egyáltalán nem volt fair az ügyességi feladat, hiszen az többnyire készség alapú volt. Hiába végzett az egyik versenyző jelentős időfölénnyel, ha a másik versenyzőnek akár egy kicsit is, de jobban ment az ügyességi, befejező rész.

márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondom, hogy kedvenc műsorom volt, de a pályákat érdekesnek találtam, meg izgalmasnak, az azokat megelőző és követő "drámát" pedig nem követtem, vagyis, csak nagy vonalakban; nekem az helyenként erőltetett volt.

Én arra hajlok, hogy egyszer majd lesz, de nem a következő 1-2 évben. Egyrészt az "All Stars" nekem kicsit olyan "lezárósra" sikeredett, de közben nagyon nézett műsorról van szó, és már csak ezért is vissza fogják hozni, nagy valószínűséggel. Ha ez meg is történik, remélem, már új arcok lesznek benne. Mert az is volt a dolog varázsa, hogy összeszoknak, megismerik egymást. Valamint... egy új műsorvezető sem lenne rossz, bár most így hirtelen, neveket sem tudnék mondani, hogy kit képzelnék oda.

márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen unalmas műsorok helyett, mint Párharc, Ázsia Express, Zsákbamacska sokkal jobb lenne.


Most tavasszal még Sztárban sztár se lesz.

Semmi nézhető nincs.

márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PMC Wagner ***** válasza:
100%
Az volt a baj vele hogy az utóbbi két évad már a műsoridő 80% a szappanoperáról szólt és nem a versenyzésről. A harmadik évad extrém hosszúra lett nyújtva, az utolsón meg látszott hogy ugyan ezt akarták folytatni de unalmas volt és olyan alacsony nézettséget produkált és gyorsan lerendezték aztán
márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!