Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Sweet tv nevezetű szolgáltat...

A Sweet tv nevezetű szolgáltatás legálisan működik Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ez valami Ukrán szolgáltatás, amely az utóbbi időben betette a lábát Magyarországra. Normális ügyfélszolgálatuk nincs, szerintem egy Magyar ember nem dolgozik náluk. A Magyar csatornalistájuk keveredik más országok csatornalistájával, gondolok itt a Sláger tv-re. Valami szláv Sláger Muzika ott van, Sláger Originál ott van, a Sláger premium ott van, de a Magyar Sláger Tv nincs ott. Ezen kívül a műsorújságukkal sincs teljesen minden rendben, mivel valamiért nem a mai adást mutatja. A Tv2-n szerinte most a Testvérek megy, az RTL-en pedig a Keresztanyu. Tehát a Magyar kínálat olyan összecsapottnak tűnik. Arról nem is beszélve, hogy sok műsort nem lehet elérni a sweet tv-n, mert a forgalmazó nem járult hozzá az online közvetítéshez. Érdekes, hogy a Yettel tv szintén egy teljesen online működő szolgáltatás, és ott nincsenek hasonló gondok. Ez most akkor hogy van?

ápr. 7. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi időben vagyis miután kivonult az orosz és belarusz piacról a háború okán, kezdett el terjeszkedni Közép-Európában.


Milyen az a normális ügyfélszolgálat? Az HBO Maxnak, Disney+-nak, Netflixnek, SkyShowtime-nak talán van ügyfélszolgálati kirendeltsége minden megyeszékhelyen?


Nincs keveredés más országok csatornalistájával sem, ezek a szláv zenecsatornák vélhetően ingyenesenek. A Magyar Sláger TV egy előfizetéses csatorna, melyet csomagban árul a Tematik Kábel, a Magyar Mozi TV-vel, a Fishing and Huntinggal és a Dikh TV-vel.


A műsorújság amikor nem volt rendben, én bejelentettem hibára és néhány órán belül javították. Ugyanígy javítottak minden problémát. Tört magyarsággal, talán Google fordítóval válaszoltak, de bármi problémám volt a szolgáltatással mindig javítva lett.


A sok műsort nem lehet elérni a Sweet TV-n is csúsztatás. A TV2 Csoport csatornáinál van ez. Ugyanezek a műsorok a Telekom TVGo-n sem érhetők el. Az oka, hogy a TV2 Csoport bizonyos műsorait saját állítása szerint csak helyhez kötött tévé szolgáltatásként történő sugárzásra vásárol meg. A Sweet TV pedig nem számít annak, mivel nincs dedikált set-top-box hozzá, nincs dedikált cím, ahol használod. Igazából ha rajtam múlt volna, mert nem mindig volt így, amikor a TV2 ezt a korlátozást kérte, akkor én azonnal kivágtam volna az összes csatornát a csomagból és maradt volt egy szál TV2, SD-ben már ami engedélyezett az ilyen jellegű szolgáltatásokban.


A Yettel TV állítólag korábban kötött szerződést a TV2-vel, így nem esik korlátozás alá, míg az a szerződés el.


De mindenki el tudja dönteni, hogy Yettel TV-t néz vagy Sweet TV-t. A Yettel TV-hez kell telefonelőfizetés vagy OtthonNet csomag, a teljes csomag jelenleg egy ezressel több, mint a Sweet TV, van korlátozás nélküli TV2, TV2 Play Premium, RTL+ Active hozzáférés és promóciós jelleggel az L csomagban HBO csatornák valamint tudtommal ott az állami csatornák kivételével minden visszajátszható. Cserébe a tévéelőfizetésen felül ki kell fizetni vagy a telefon, vagy az OtthonNet előfizetést.


A Sweet TV-nek az az előnye, hogy semmi addicionális előfizetésre nincs szükség, de ennek okán vannak kompromisszumok. Az állami, az RTL és a TV2 csatornák esetében nincs műsor visszajátszás, a TV2 csatornákon néha nincs adás, és nem adnak hozzáférést sem ezek streamingjeihez. Viszont nincs határozott idő, előrefizetős, így ha egyszer csak megszűnne, csak az adott havi előfizetési díjat bukja az ember.


És még egy dolog eszembe jutott az ügyfélszolgálatról. Amikor nem a mostani, hanem az ezt megelőző Yettel TV indult, még Telenor MyTv néven működött egyszer előfizettem rá, de véletlenül kétszer vonták le a havi előfizetési díjat. Bementem egy akkor még Telenor üzletbe, hogy rendbe tegyük a témát. Ott derült ki, hogy semmiféle rálátásuk nincs a kizárólag Telenor MyTV előfizetőkre, mert másik cég üzemelteti. 🙂

ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van magyar címük és a LinkedInen láttam ott dolgozó magyar személyt.


Sweet TV Group Hu Kft.

01-09-414200, 1085 Budapest,

József körút 69. Fsz. 1. Ajtó, Hungary


Ha nem lenne legális már lekapcsolták volna. Illetve ha nem lenne legális vajon adnának-e a TV2 Csoport esetében a látszatra. Vagy mondjuk akkor miért nincs minden csatorna HD-ben és miért nincs visszajátható adás. Ha illegálisan működne, akkor nem adnának ilyesmire, a műsorszolgáltatók kérésére meg már tiltották volna a Google Playből.

ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én meg voltam elégedve velük semmi gond nem volt.

Esetleg próbáld ki a Tarr.tv-t.

ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Tarr online tévéjét nézegettem, de csak kábel és internetelőfizetés mellett érhető el, önállóan nem. Ahol nincs Tarr szolgáltatás, ott nem lehet előfizetni rá sajnos.
ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!