Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem gyengébbek az...

Csak szerintem gyengébbek az új south park részek ?

Figyelt kérdés
Hosszú kihagyás után megnéztem a 25.évadot és elkezdtem a 26.-ot de valahogy nem érzem benne azt a nagyon beteg humort.Elég gyengék mintha már a srácok sem nagyon mernének belemenni.
ápr. 8. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Valóban gyengébb. Én a 18 évad után nem is nézem már. Humor nulla, elkezdtek menni ők is az érzékenyítés után. Nem tetszik, de ez van. Van előtte sok jó megunhatatlan évad.
ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

A világ is elkezdett önmaga paródiájába átmenni, nincs mit igazán kifigurázni. Reflektálnak néhány jelenségre és ennyi. Lehet az is a baj, hogy a valóság sem vicces és egy ilyen világban élni sem jó és nem tudsz már nevetni sem nagyon. Volt itt hidegháború, Putyin, szexuális zaklatás, rasszizmus, politikai túlkorrektség stb. ezekben az epizódokban. A metoo és a PC annyira erős, hogy a humort is megölte az utóbbi években.


Végigpörgettem a részek leírását messze a legnagyobb seggfejség a Token-Tolkien retcon (visszamenőleg átírják a történetet) volt. Odáig képesek voltak elmenni vele, hogy a streaming szolgáltatókon frissítették a feliratokat, és a régi részekben is kicserélték Tolkien-re, mintha mindig is az lett volna a neve és csak te lettél volna egy rasszista kis gyökér.

ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Én valahol a 11. évadnál kaszáltam.
ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!