Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A South Parkot érdemes a 10...

A South Parkot érdemes a 10 évadtól kezdeni?

Figyelt kérdés
meg nem kezdtem bele, ezert kerdem, hogy ha a 10 evadtol kezdem nem lesz sok olyan dolog, amit nem fogok erteni?

2022. nov. 28. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érteni fogsz majd mindent, de szerintem a legjobb részek pont a régebbi évadokban voltak, szóval lemaradsz majd egy csomó mindenről.
2022. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben koszi!
2022. nov. 28. 18:16
 3/5 Revolúcióbiológus ***** válasza:
100%

Ha nagyon fiatal vagy akkor nem mindig fogod érteni a régi részek poénjait. Annak ellenére, hogy a South Parkot kötelező magyar szinkronnal nézni, szerintem néha a szinkronszínészek és fordítók sem értették, hogy mi újság a késő '90-es vagy kora 2000-es évek amerikai kultúrájában.

Nézd nyugodtan a 10. évadtól, ha tetszik úgy is vissza fogsz menni a klasszikus epizódokhoz.

2022. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csomó hivatkozás a korai részekre, amik nem lesznek viccesek, ha nem ismered a sorozat első részeit. És vaó igaz, kell hozzá némi társadalomismeret, hogy üljenek a poénok.
2022. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhatnak érthetetlen részek, de igazából tényleg az eleje a jó. A subvito.hu-n fenn van minden az elejétől, én a helyedben beleállnék a pilottól, és úgy pörgetném.


Nem a megértés miatt, hanem mert sokkal frissebb, betegebb, nyersebb a korai SP, ráadásul még kézzel készült, ettől van egy suta, analóg báj a dologban, ami szintén szorosan hozzátartozik az élményhez. Ráadásul egy csomó alapvető karakter az első pár évadban bukkan fel, k.rva meredek poénok vannak és epizódról-epizódra igyekeznek felülmúlni magukat Parkerék. Úgyhogy szerintem pont a legjavát hagynád ki, ha a közepéről kezdenéd.

2022. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!