Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is Lakatos Yvette...

Szerintetek is Lakatos Yvette a legjobb a Megasztárba?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az elején bírtam,de mikor Yvette és Bence között lehetett választani,és Bencét küldték haza,na ott nagyon megutáltam.Bencének szurkoltam a legelejétől,és erre kiesett.
2010. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem jó énekel, de legalábbis van egyénisége, ami a legfontosabb, és még sokra viheti.


Előző: ne sajnáld Bencét, azóta már tuti hogy szerződést ír alá egy kiadónál:D

2010. nov. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Én kedvelem már az eleje óta, de nekem Kökény Attila a legjobb.
2010. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezaz. Tuti szerződtetik. Amúgy meg Bencének csak a Rock dalok állnak jól és ahhoz van hangja is. Kétlem, hogy egy Caramell, Bereczki Zoltán vagy akár egy Justin Timberlake nótát el tudott volna olyan színvonalban énekelni, mint Kökény Attila.
2010. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg a legpocsékabb!
2010. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem! A Reni 1000x jobb, igazi egyéniség, akinek majd kialakul a stílusa. Yvett elszállt magától, a riportban kis szerény, de ki nem hagyná, hogy a műsorért jött haza Kanadából: Kit érdekel? Ott is vannak tehetségkutató versenyek, nemá ezért jöjjön haza, púder. Fellépésnél meg előadja a dívát. Pedig attól messze van.

Bencét sajnálom, hogy kiesett, a Dávidnak kellene már régen otthon lennie. Nagyon jó az András, és az Attila a pasiknál. Viszont Melinda lesz a befutó.

2010. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy érted, a MegasztárbaN?

Igen, Yvett jó, az egyik legjobb! Lányok között mindenképp!

2010. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kellemes hangja van!

Melinda kedvesen, szerethetően szerencsétlen!

2010. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
úristen, bolondok vagytok. Bence... egy senkiházi kis tömeggyerek, ennyi barátocskáim! Nincs konkrét kedvencem, Yvette-t szeretem nagyon, Giorgio-t, Kökény Attilát és még András is elmegy.
2010. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az tuti,h ebben az adásban kriminális,ahogyan kinéz..mondjuk erről nem ő tehet..Az a ruha,nem is tudnám mihez hasonlítani,mik lígnek -lógnak róla..Te jó ég,én mindig elképedek rajta,h miféle gyatra stylist csapat dolgozik rajtuk,na mondjuk ahogyan ők maguk is kinéznek,az SZTK keretes szemüvegben,meg minden másodiknak a fogszabályzó..hihetetlen...
2010. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!