Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem tartjátok igazságtalannak,...

Nem tartjátok igazságtalannak, hogy képzett énekesek jelentkeztek az X faktorba?

Figyelt kérdés
Konkrétan Takács Nicolasra és Szabó Mariannra gondolok, akik már letettek valamit az asztalra, kész énekesek, dalokkal meg klipekkel. Egyértelmű, hogy bejutottak, hiszen profik. De igazságos ez így? Szerintem ezt szabályozni kellett volna a jelentkezési kritériumban. Vélemény?
2010. nov. 8. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

letett valamit az asztalra= sikeres, elismert amit csinált


Nikolsaról nem hallottam az x faktorig, szerintem te is csak azóta tudod, hogy próbálkozott ő már, csak nem futott be, mióta a tv-ben szerepel. Mariann egy darabig Az Unisex énekese volt, de ő rá se emlékeztem. Azért az erős kifejezés, hogy letettek valamit arra az asztalra. Pedig baromi tehetségesek, ezért miért ne lehetne számukra utolsó próbálkozás az x faktor? ( Hogy valóban legyen mit letenni az asztalra)

2010. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szabó Mariannra az unisexből emlékeztem, de olyan rég volt, hogy már majdnem el is felejtettem.Nikolasról soha nem hallottam előtte.Akit ismertem és imádok, az Csabi, na őt régóta hallgatom.

Igazságtalan-e?Nem.Mariann is kiesett, bár tehetségesebb Dorkánál szerintem.

2010. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szarból nem lehet várat építeni, ha most csupa képzetlen és amatőr jelentkezne, még ilyen színvonal se lenne xD

És egyik se ért el igazán semmit. Ez a műsor pedig a lehetőségről szól, nem arról, hogy hülyegyerekből csináljanak feltétlenül sztárt... (bár mennyit ér egy ilyen szuper műsor: nézd meg lüszike klipjét. XD)

2010. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy próbálkoztak valamit, de nem futottak be, de attól még tehetségesek, és az x-faktor jelenthet egy utolsó mentsvárat, hogy felfigyeljenek rájuk, és tényleg le tudjanak valamit tenni az asztalra. Ebben nincs semmi baj szerintem.
2010. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem! Lehetne a sort folytatni, ki nem kezdő, tipikus amatőr az élő adásba kerültek közül. Vastag Csaba, a Nyári lányok, Wolf Kati. Mindhárman, illetve négyen nem először állnak színpadon. Nem volt feltétel, hogy csak abszolút kezdők jelentkezhessenek. Aki úgy érzi, hogy ezzel tud kiemelkedni az átlagból, miért ne indulhasson?
2010. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább azokra haragszom, akik bepénzelték magukat a műsorba.


"Nicolas és Szabó Mariann"

Életemben nem hallottam róluk. Ha eddig sem tudtak felmutatni semmit, a műsor után sem fognak. Sehol sincsenek.

2010. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szabó mariannról nem hallottam ezelőtt nikolasnak láttam a klipjét én inkább a nyári lányokról gondolom ezt az apjuk "híres" ők eddig is színházban játszottak gazdagok és ekényeztetett ki libák!
2010. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!