Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Benkő feleségjelöltjei vajon...

Benkő feleségjelöltjei vajon tényleg jelentkeztek a műsorba, vagy meg van rendezve és statiszták szerepelnek benne?

Figyelt kérdés
Benkő egy undormány, de viszonylag intelligens ember, de ezek a "nők" még beszélni se tudnak, egy értelmes mondat nem hagyta el a szájukat. Ez nem lehet igaz! :-)
2009. nov. 23. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem ezek tényleg jelentkeztek,de mit vársz tölük akiknek a Benkő bejön azok csak ilyenek lehetnek.
2009. nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintetek melyik fogja "megnyerni"? (nem mintha ezen izgulnék, de kíváncsi vagyok, vajon bejön-e a tippem) :-D
2009. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Benkőről az a véleményem, hogy egy jó showman. Amikor volt az a dzsungeles és a vacsoracsata már ott nem volt véletlen ahogy viselkedett, ahogy bemutatta magát. Nem lett volna érdekes, ha nem olyannak mutatja magát, neki az kellett, hogy kicsit a középpontba kerüljön. Ezt a feleségesdit nem 2 hete találta ki, már akkor. :)
2009. nov. 23. 22:37
 4/11 A kérdező kommentje:

Ma néztem először, (nem végig) de a cigány csaj és az Edit fog bent maradni (azok vitáznak folyton???) és az Edit nyeri meg.

Kell a műsor, de Benkő nem fogja megtalálni a szerelmet, lesz ennek még folytatása. :)

2009. nov. 23. 22:38
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Én remélem,hogy az edit nyeri meg,az Andi csak megjátsza magát,az Ivett meg az 5 gyereke miatt akarja megfogni,tuti!!!:D
2009. nov. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán meg van játszva! Sőt ezek a lányok is valami bárból lettek szerződtetve, hogy keféljenek egyet benkővel a vén hülyével. csakhogy kapja a lóvét!
2009. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze ,ez show.

De ki az aki ezt nézi ??????????

Mert az meg is érdemli.!!!!

2009. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sokan nézik, ahogyan ha épp ott van a tv és nincs jobb máshol, akkor a családdal együtt botránkozunk, hogy úristen, hogy lehet ennyi birka, és hihetetlen, hogy milyen emberek vannak. Egy ilyen műsor lehet építő jellegű is, hogy ez az amit sose kéne... :) Ott van Győzike (hm, ő is hétfőn volt, úgy látszik ez a szennyes nap) azt is ha be volt kapcsolva a tv, néztem. Azt a műsort se vártam, hogy hu, de jó, jön győző, hanem ott volt és kész.
2009. nov. 25. 11:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudod ha nincsm it nézni kikapcsolom hogy véletlenűl se lássam ezt az undorító embert. Nem is baj ilyenkor hogy ott lapul a Vészhelyzet 11. évada a polcomon :D
2009. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Anyukám is olyan, mint Te. Ha undorodik valamitől meg nem nézné. :) Én viszont már csak a morbid kíváncsiság kedvéért is, de megnézem. Igaz, végig még nem sikerült... Ahogyan a Fábrit és a Heti hetest sem.
2009. nov. 26. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!