Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » T-home tv előfizetők! A...

T-home tv előfizetők! A t-home tv csomagjában is előfordul az a hiba, hogy megáll a kép, vagy a hang? Milyen a képminőség? A Reality tv mikor jön be? Mert olvastam hogy egy zene csatornával van összerakva.

Figyelt kérdés

Hány tv-re lehet rákötni? Azok véleményére vagyok kiváncsi, akiknek nem kábelről jön, hanem antennás.

Nekem Digi van, ami nagyon rossz de váltani szeretnék. A UPC-nél már voltam, de az nagyon drága volt. Most kipróbálnám a T-home-ot, mert ott van a telefon és az internet is.


2010. nov. 10. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A képminőség jó, ha el is megy a kép/hang, 5 perc alatt vissza tudod állítani.Ritkán van olyan, hogy valami hiba miatt tényleg elmegy valami, az is inkább hajnaltájt szokott lenni.Nekünk 2 beltérink van, de nem nagyon értem, hogy hány tv-re lehet rákötni.(amúgy szerintem 3-ra, de nem biztos) Reality tv-t nem vágom, nem szoktam nézni.

2010. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is két beltérink van, de szerintem nem lehet több TV-t rákapcsolni. Mi kezdettől T-Home-osok voltunk, és az elején még jó sok gond volt a TV-vel és a nettel egyaránt (telefonnal valamiért nemigen). Néha még meg-megáll a kép, de ha átkapcsolsz, aztán rögtön vissza, akkor megjavul.
2010. nov. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!