Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nat Geo Wild HU miért nincs...

Nat Geo Wild HU miért nincs Magyar hang?

Figyelt kérdés

A Nat Geo Wild csatornát, már hónapok óta nem tudom Magyar nyelven nézni.

A beállítások között is csak Angol és Cseh nyelv szerepel.

Olvastam, hogy egy másik frekvencián elérhető a Magyar nyelvű csatorna. 12.563 MHz (V)

Próbáltam, de ezen sem jön be, már többször újrahangoltam a készüléket de semmi.

Hogy tudnám ezt megoldani?

Engem pont ez a csatorna érdekelne.


2011. okt. 6. 14:27
 1/3 anonim válasza:
Melyik szolgáltató, mert a Diginél magyar hang van a tányéroson!
2011. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
DigiTv, és nálunk nincs rajta magyar hang. Az opciókban végignéztem a hangsávokat, nincs magyar. Korábban volt rá példa, hogy az egyik csatorna idegen nyelvű hangsávjának a jobb vagy a bal oldalán volt magyar mono, de itt egyiknél sincs. A korábban kiközölt frekvencián sem jön be nekem a Magyar hang. Már írtam a Digi-nek is mailt, de sz**nak az ember fejére nagy ívben. Pocsék egy szolgáltatás, 2007 óta nincs új szoftver, semmit nem fejlesztenek. Amúgy Bács-Kiskun megyében van ez a szitu.
2011. okt. 10. 15:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Tányéros vagy ha úgy jobban tetszik műholdas.
2011. okt. 12. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!