Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a most...

Mi a véleményetek a most induló Való Világról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
ha nem csak az elborult elméjú programigazgatók találták ki, hogy kell, hanem tényleg nézni fogja az ország, akkor megérett a teljes pusztulásra.
2010. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Van akit még érdekelni fog? Már lerágott csont..Én tuti nem fogom nézni(a régieket sem láttam),mert nem érdekel,hogy ki fog kivel dugni,és melyik csaj a nagyon ribi..

Elég szomorú,hogy az embereket ilyenekkel kell butítani..

2010. nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Réti bubuzér ***** válasza:
86%
Cirkusz a plebs-nek.
2010. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Az előző kérdésekre a válasz: igen, nézni fogják. Ez kell az embereknek. ...sajnos...
2010. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

nemtom mi a francnak kellett már......

én nem fogom nézni, mert egyáltalán nem érdekel

2010. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
én nézni fogom
2010. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Én megnézem milyen, aztán döntök, hogy nézem-e tovább. Kell a röhögés. :)
2010. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

Nem is tudom, hogy melyik a szánalmasabb?

A magyar emberek értelmi szintje, vagy az RTLklub.

2010. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Megnéztem a tegnap részt, elég volt, biztos, hogy nem fogom nézni. Pusztítóan hat az ember lelkivilágára.

3 felé osztható az ország ebből a szempontból: 1. aki rendszeresen nézi, és napi témát szolgáltat neki

2. aki őrjöngve szidja az egészet a magyar szórakoztató média színvonalával együtt, de azért nézi

3. akit abszolút nem érdekel és épp ezért nem is nézi


Konklúzió: senkinek sem szabadna ilyesmit nézni, tiszta szégyen.

2010. nov. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Ti mind b@rmok vagytok. Ez kell az emberek fejlődéséhez, már teljesen a tv-re rácuppanra várom a belöltözést. Tökre röhögtem a részeg autóstohlon. A legelső beszavazáson ez a Stohl és az a Lila Lilu fején láttam, hogy azok is úgy gondoltak az okostojásokra, hogy ti szegény szerencsétlenek jót fogunk rajtatok kacagni. Meg az az "elképesztően menő Balázs" hát az egy barom volt. Abból is egyedül az Olivér volt aki valamire való volt de az meg egy nagy gci lehet: Úgy oltotta le a Balázzsal az az igen érzékeny lelkű emós Balázs legényt, hogy az már nekem fájt attól függetlenül, hogy igaza volt. Az ilyen frizurájú gyerök mit vár az élettől még jó, hogy depressziós az ilyen, de magának köszönheti. A Gárfildről meg már nem is írok semmit. A csajok beszavazóját sajnos nem láttam. Furevő Faló Fikás 4
2010. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!