Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed a Való világról?

Mi a véleményed a Való világról?

Figyelt kérdés
Sokan nézik sokan nem.Hallottam ezt hallottam azt.De neked mi a véleményed?
2011. nov. 9. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Egy nagy rakás szemét, a tévéműsorok legalja.
2011. nov. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

egy nagy fos.

nézem, mert csak antennás tvm van és az rtl ami még tűrhetően jön be...

2011. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

tegnap 23:28

Persze már... Miért kötelező tvt nézni? Netez, olvass, sétálj, pihenj, akármi mást csinálhatsz abban az 1 órában. Nem kell ilyen hülye kifogásokkal jonni, nézed mert szereted. Ha nem szeretnéd, nem néznéd. Ennyi.

2011. nov. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Falusi Gergő válasza:
49%
JÓ MÜSOR
2011. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

09:44


Néha fürdök 9-től, de azt inkább barátok közt idejében szoktam. - az még nagyobb xarnak tartom.


Hozzá vagyok szokva h nonstop megy a Tvm mivel egyedül élek 20 évesen és utálom a magányt- így ha tanulok, ha netezek, ha vacsorázom, bármi állandóan megy a háttérben.


Anno a ComedyCentral ment állandóan meg a Viasat3 és nem a xar RTL, mert volt más csatornám is!

Ha kiderül h hol lakom a következő 1 évben akkor talán anyum előfizet mas tvt... én már tuti nem, mert a netet is én fizetem, meg sokszor a kajámat is- egyetem mellett meg nem vagyok nagy pénzeszsák...


Úgyhogy ha esetleg jobban tudod mit miért nézek akkor légy szintén olyan ügyes h fizess nekem egy tv-előfizut és nem fogom gyarapítani a rtl nézőit! xD

2011. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van rosszabb: Tv2 Összeesküvők. Borzalom volt eddig is, most hazug Másácska megkapta szexpartnernek Alekoszt! És velük fogják megnyeretni az egészet. Valódi esküvő nem lesz, mert Másácska bábuska még nem is vált el. Kamu esküvő, nix nyeremény, ki a fenét érdekel ez?
2011. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,de még kíváncsi vagyok mások véleményére is.

Én szeretem a VV-t ,nézem is bár nem nap mint nap.kicsit télleg olyan hogy mondjam hülyeség télleg meg miminden.Még tavaly volt egy pár csalás benne. pl.:

http://www.youtube.com/watch?v=5OyELOioi0k

http://www.youtube.com/watch?v=Sd43BXjn-Ec

http://www.youtube.com/watch?v=AdV9E-ErKhI


Hát azért marha nagy csalás,átverés az egész.De azért nézem is.Szeretem bár nem vagyon nagyon VV rajongó.Aki megőrül a VV-ért.

2011. nov. 13. 15:28
 8/9 A kérdező kommentje:
Jajj és az össze esküvők.na azt ne is mond..az k*rva nagy ökörség.Nem tudom létezik olyan idióta a Földön aki éjjel nappal azt nézi ..-.-"
2011. nov. 13. 15:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Amiket belinkeltél, azok nem bizonyítékok arra, hogy átverés és, hogy meg van rendezve, csak arra, hogy össze van vágva. Ami logikus, senki se gondolhatja, hogy vágatlanul kiragadnak 1 órát és az megy le az előzetesben.

Amikor meg Gigi elszólja magát, akkor a hoteles randijukról van szó, ahol nyilván nincs bekamerázva a szoba, így az is logikus, hogy ott forgattak velük rendesen. Ez még abszolút nem bizonyíték arra, hogy meg lenne rendezve.

2011. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!