Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Digi tv vagy fibernet? Tapaszt...

Digi tv vagy fibernet? Tapasztalatok

Figyelt kérdés

most fibernet 6mb\1mb os netünk van de majd át szeretnénk menni digi tv hez 20mb es internetre, mennyire 20mb ez? :D

sűrűn van kimaradás?


2010. nov. 17. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Bő két éve van digi netem, és eddig semmi bajom nem volt vele. A papír szerinti sebességet hozza állandóan, szakadás 1-2 alkalommal volt eddig, kimaradás egyáltalán nem. Szóval megéri. A vezetékes telefonjuk viszont elég gáz néha.
2010. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
mindenképpen Digitv.
2010. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A Fibernetnél (ZBRZ) nagyon sokszor van adáskimaradás. Bosszantóan sokszor.
2010. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

sz*r a fibernet, nálunk sajna csak ez van.

A fibernél elkevertem és elfelejtettem egy agusztusi csekket,nem lett befizetve, de utána hónapokig rendesen fizettem többit, majd következő év májusában jöttek és hátralék miatt kikapcsolták a szolgáltatás. Fél évig nem voltak képesek egy levelet írni, vagy szólni, hogy te birka egy csekk kimaradt....

Barátnőm most fizetett elő rá, három havit számláztak ki neki egybe, mert nem tudták már elkönyvelni....

undorító egy cég! a upc szintén..... a digit nem tudom

2011. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!