Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudja vki erre a választ?...

Tudja vki erre a választ? Fibernet-Invitel mizéria

Figyelt kérdés
Van most ez h a Fibernetet megvette az Invitel, s az volt h Október 01-től megváltoznak a frekvenciák, lesznek csatornák amik megszűnnek, meg lesznek újak is. Na de már 02-a van s még mindig nem történt semmi. Tud erről vki vmit?
2011. okt. 2. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:

1.-én kezdték az átállítást és folyamatosan csinálják


nem mindenhol egyszerre megy a dolog

2011. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hivatalos közleményből:


(INVITEL honlap)


Október 3-tól kezdődően több mint 100 központban végzik el a szükséges csatorna-átalakításokat, melyeket néhány napon belül be is fejeznek. A leállásokat főleg a hajnali órákra, a nézettség szempontból legkevésbé zavaró időintervallumra ütemezik és a szolgáltatásban maximum pár órás kiesést eredményeznek a változtatások.

2011. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!!:)
2011. okt. 3. 18:59
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok! Mi a fibernetnél a családi csomagban voltunk, így volt kb 44 csatornánk, tegnap volt nálunk a csatorna átállás és kb ugyanannyi csatornánk lett csak sok eltűnt( amit szerettünk) és új( amit a kutya se fog nézni) lett helyette. Felmentem az invitel honlapjára és ott megnéztem a csomagokat. Ott van egy 71 csatornás családi csomag, aminek a díja megfelel a régi fibernetes csomagunk árával, de majdnem duplaannyi csatorna van. Ráadásul azok a csatornák is benne vannak amiket szerettünk, de elvették.... Létezik, hogy a folyamatos átállás miatt ezt a csomagot kapjuk meg teljesen? Vagy a régi fibernetesek hogyan fognak járni?
2011. okt. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, h ezzel mi a helyzet. Nekünk a számlával együtt küldtek egy tájékoztatót, ill azt h a csatornák milyen frekvencián fognak jönni. Van egy pár új csatorna a nóta,muzsika,hit music,nicelodeon, disney chanel, fem3, azt hiszem ennyi, s ezek végülis azok helyett vannak amik eltüntek, állítólag a kevés nézettséggel rendelkezőeket vették el, s ezeket újították, nem hiszem h ezen túl lenne már változás....

Én is sajnálok egy pár csatornát, és hát nem tudom h ezeket az újakat ki nézni, meg mennyi nézettséggel, na mindegy.....

2011. okt. 8. 10:21
 6/6 anonim ***** válasza:

csomóan sajnálják azokat a csatornákat

a szarokat rakták be helyettük

2011. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!