Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit keres a drogos és ittasan...

Mit keres a drogos és ittasan vezető Stohl András alias Buci az RTL Klub műsorában?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt :)
2010. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak azért volt ő, mert az x-faktor után nem ért volna oda a valóvilág elejére, nem ő lesz a műsorvezető.
2010. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

3-an fogják vezetni a műsort. Egyszer András lesz, aztán Balázs.

Egyébként valóban pénzt keres. Azért mert valakinek van bármi betegsége, amiből kifolyólag még balesetet is okoz, nem hiszem el, hogy ennyien elvárják, hogy adja fel a karrierjét, munkáját, amihez nagyon is ért. A VV.-t ő vitte sikerre.

2010. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
82%
Namost ha valaki okoz egy balesetet, az temesse el magát egy pincébe? Sok gomb van a távirányítón... ha nem tetszik, kapcsolj el.... Neki is kell valamiből élni... Még akkor is, ha híbázott....Ő ehhez ért.... és ne felejtsd a gombot a távirányítón!
2010. nov. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne azt nézzétek, hogy magánemberként milyen, hanem azt, hogy egy profi színész és műsorvezető! Mellesleg itt a válasz, hogy miért tért vissza!

[link]

2010. nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

Lehet betegségnek nevezni az alkoholfüggőséget, drogfüggőséget. És másképp hívom mindkettőt.

De nem csak ez van a listán: hatóság félrevezetésétől a megkérdőjelezhető fegyvertartásig, a tiltott vadászaton keresztül azért sok mindenben sáros.

Egyik oldalról azt halljuk, hogy a médiáknak mekkora befolyásuk van az nézőkre, a gyerekekre, fiatalokra, a másik oldalon meg ott a példa, hogy ha neved/pénzed van, nem is lehetsz annyira bűnös. Amikor a fiatalok a sztárokra akarnak hasonlítani, nem kellene a képernyőre.

2010. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem két oldalról közelíthető meg a dolog. Az egyik, hogy Balázzsal összehasonlítva, tényleg jobban ért ehhez. Jobban vezeti a műsort. Viszont, mivel neki nem ez volt az első balesete, amit okozott, nem először vezetett piásan ( és drogosan? ), szóval igenis kapja meg érte azt a büntetést, amit bármilyen hétköznapi, nem ismert kisember is megkapna! Tehát egyfelől bosszantó hogy mit keres a képernyőn, másfelől viszont jól csinálja amit csinál.
2010. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez egész szennycsatorna arra van felépítve ,hogy olyen embereket alkalmazzon.

A hülyék meg táttot szájjal nézik.

Van még.Tv2.atv,stb.

2010. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

Az jó, hogy neki is meg kell élni valamiből... Szegény... A drogra kell neki a pénz?

Nekem is meg kéne élnem de a kutyát nem érdekli. A Gyed még le sem járt de már felmondtak nekem. Pedig jó állásom volt, elismert pozícióban. De kit érdekel?! Senkit!


Nem értem, miért csinálja jól amit csinál?

Nem kell ahhoz sok ész, hogy műsort vezessen. Elég sok VV lakó műsort vezet, és némelyik igencsak butácska. Hogy szépen fejezzem ki magam. A Stohl nem most okozott először balesetet, és az az ötlet, hogy hogy a felesége vigye el a balhét, elég gáz. Ha én csinálnék ilyet, akkor szóljak a páromnak, hogy mondjuk azt, hogy te vezettél?

Hát ez szánalmas!!


A Balázs miért ne tudná vezetni a műsort helyette?


Csak egy beképzeld pasi, aki nem tudja, mit csináljon jómódjában!!!

2010. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy látom nagyon hat rátok a celeb kultúra! Nagy divat lett mások magánéletével foglalkozni mindha az embernek nem lenne saját élete (...tényleg nem mindenkinek van) Győzikeshow-t néztek meg való világot meg a feketepákót... a megsztár már kiemelten magas szinvonalú kultúra a számotokra. Már az is gáz h az ilyen sztori magazinokból és társaikból akár egyetlen példányt is el lehet adni. Rászoktatták az embereket h egy művésznek ne a munkásságfára hanem a magánéletére legyenek kíváncsiak. Én személy szerint nem szeretem ezt a Sthol-t mert számomra nem szimpatikus ahogy beszél, ahogy csinálja a tévés szerepléseit, szerintem nem mépernyőre való, de nam azért mert ittasan vezetett vagy mert füvezett otthon. Szarok a magánéletére! Nektek is ezt kellene tennetek.
2010. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!