Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Olivér (Való...

Szerintetek Olivér (Való Világ) tényleg kibírja a villában, h nem csalja meg a barátnőjét?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 13:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Hát...attól függ meddig marad bent. Ha nem sokáig, akkor valószínű hogy nem, de különben tuti megcsalja. Mondta, hogy nagyon fontos neki a szex... és látszik rajta milyen macsó.
2010. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
a barátnője szerintem már most félrekúrt
2010. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
A felhozataltól függ.. mármint h lesz-e olyan csaj akivle érdemes lenne... :D
2010. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Pont arra gondoltam tegnap, hogy ez az Olivér szanaszét fogja a villában csalni a barátnőjét. Ez tuti!:D

Majd biztos az egyik műcsajszival...

2010. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
sztem sem fogja kibírni. meg a bnője nem az a plázacica típus, sztem kár lenne érte, de tutira megcsalja majd.
2010. nov. 24. 15:24
 6/19 Nyokee ZsoltTinKA ***** válasza:
93%

Szerintem gondoljatok bele!

A Valóvilágba kell a balhé, a botrány... szerintem tuti, hogy meg fogja csalni, és majd a csaj arcába nyomják, hogy mit csinált a pasija. A csaj meg eljátsza, hogy mennyire nem számított erre. Lehet, hogy kicsit sokat gondolkoztam ezeken a dolgokon, de én úgy gondolom, hogy ezek mind-mind statiszták, akiknek van már némi-nemű tapasztalata a médiában, csak nem tudtunk róla. Pénzért meg bárki bármit eljátszik a kamerák előtt...

2010. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Toreador válasza:
100%
Szerintem kibírja, lesz itt balhé megcsalás nélkül is. És általában a legnagyobb macsók a legérzelmesebb pasik valójában. És ő is az, ez látszott már a kisfilmben is...
2010. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz itt megcsalás ez az Oliver nem hiszem, hogy olyan lenne és a macsóság nem azt jelenti, hogy félrekuuuuuurr az ember.
2010. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
k*rva jól néz ki ez a csávó:D
2010. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
Lehet hogy igen, lehet hogy nem, nem tudom, de nem is érdekel. :D
2010. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!