Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Megasztár. Miért nem kerül...

Megasztár. Miért nem kerül Szíj Melinda még csak átmenetileg se soha le az 1. helyről?

Figyelt kérdés
Most is öten vannak hárman már énekeltek, Melinda még nem, de így is ő az első. Egyszerűen ész nélkül szavaznak rá, de miért? Szerintem a többieknek mind jobb hangjuk van, ez nem igazság.
2010. nov. 26. 21:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Én sem értem, azt főleg nem, hogy miért hasonlítják Susan Boyle-hoz. Rohadtul nincs jó hangja, nekem abszolút semmilyen az a nő.
2010. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Mert BUUUUUNDAAAAA!!!!!!
2010. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Egyébként az egészet nem értem! Olyan sokunknak egyezik a véleménye Szíj Melindáról, de akkor kik azok, akik miatt mindig az első helyen végzi? És a zsüri is finoman bánik vele, egyedül a Mester Tomi merte megmondani a véleményét, Friderikusz meg örökké védelmébe veszi. Pedig Friderikusz is odamondogat bárkinek ha úgy érzi, hogy kell, de Melindától teljesen elszédül. Ki érti ezt?
2010. nov. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem miért nincs sose a utolso 3ban . pedig nem jol énekel. Még véletlenül sem kerül a veszély zonába érdekes .
2010. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
Már bocs, de a magyar nép nagyrésze hülye. Nem tudom szebben kifejezni. Gyűlölöm ezt a nőt, a magas hangjai irritálnak, a mozgása rettentő, ha kérdezik nem a kérdésre válaszol, magyarul egy paraszt. Úgy viselkedik mint akinek száz halottja van. Másnak is vannak problémái mégsem csinálja azt, amit ez a nő művel. Amúgy szerintem az egész csak egy szerep, megjátssza magát és sok ember ennek sajnos be is dől. Nem a tehetsége miatt első, hanem mert sajnálják én viszont néhány mozdulatából és megnyilvánulásából észre lehet venni, hogy csak szerep az egész. A Csillag születikben is azért nyert az a kisfiú, mert bemutatták, hogy milyen körülmények között él. Ha ez a nő megnyeri, soha többé nem fogok nézni semmilyen tehetségkutatót, mert ez már rég nem a legtehetségesebb ember megtalálásáról szól.
2010. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Érdekes amikor beszélni kell akkor zavarban van de amikor énekelni kell akkor meg semmi.Nemtudom, az emberek töbségénél ez pont forditva van.
2010. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

01:16-os vagyok!

A mai nap olvastam egy cikket, amiben a többi Megasztáros versenyző vall Melindáról. (Lakva ismerszik meg az ember címmel) Érdekes, nagyon érdekes! Persze, mondhatjuk, hogy a fele sem igaz, de ahogy mondják: nem zörög a haraszt....

2010. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Igazából az tudná megmondani,hogy milyen ember aki személyesen ismeri.pl:munkatársak,szomszédok,ismerősei.Ezek ilyenkor hol vannak miért nem nyilatkozik senki róla?
2010. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%
Hála a jó Istennek,azért,mert végre kezd jó irányban megváltozni a magyar közízlés,és az embereknek kezd elegük lenni a cicababákból,az Amerikából csak azért hazatelepült Király-Kállay suttyókból,hogy learathassák a dicsőséget,amit máshol nem tudtak elérni,meg a cigány-mulatós-komár stílusú Gáspár-Kökény klánokból.
2010. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hátha a magyar közízlés a depressziós (ezért minden ilyen betegségben szenvedőtől elnézést kérek) és szex-partner kereső oldalon blogját író Szíj Melindánál kezdődik, akkor ott nagy a baj! (A szex oldalt maga Melinda vallotta be a Mokkában.) Nem kellenek nekünk cicababák (tényleg nem kell), de én ilyen álszent Szíj Melindákból sem kérek! Alamuszi nyuszi nagyot ugrik....
2010. nov. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!