Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért mondja mindenki azt...

Miért mondja mindenki azt hogy bunda az egész? X-faktor

Figyelt kérdés
Tudtok vmit amit én még nem?
2010. nov. 29. 14:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Mert Janicsák Vecát az apja pénze tartja benn, és a zsűri minden szava ilyen módon meg van vásárolva...
2010. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Most néztem utánna ki az apja!:O

hát ez Magyarország!

2010. nov. 29. 14:11
 3/21 anonim ***** válasza:
én is úgy hallottam, hogy ő lesz a nyerő. na majd meglátjuk.
2010. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
fúúúúúj
2010. nov. 29. 14:16
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

mert előre eltervezték ki nyeri meg, kit ejtenek ki...

és szerintem most sem a katit kellett volna kiejteni... ha igazságos verseny lenne...

2010. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%

Első vagyok: egyetértek! Mármint, hogy nem Katit kellett volna kiejteni! Neki legalább van valami egyénisége! És nagyon jól mozog!

De ahogy a Veca akarta utánozni...? Mármint a mozgását? Röhejes volt... x(

2010. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
szerintem nem Veca fog nyerni. Nikolasra tippelek, legalábbis őt szeretném. Szerintem Veca párbajozni fog most szombaton, és a nézőkre bízza megint a mentor csapat, és Tomival fog párbajozni.
2010. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
14:25 -ös UGY LEGYEN!
2010. nov. 29. 14:28
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Hát, én Csabát szeretném, ha nyerne, azonban most valamiért úgy érzem, Csabi-Tomi párbaj lesz... Remélem, tévedek...
2010. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
Csabi-Tomi párbaj tuti,hogy lesz, egy ilyet nem hagy ki az RTL. Egy testvérpárbajról még akár hónapokig is beszélhetnek, nekik meg ez a cél. Viszont iszonyatosan irritáló,hogy ennyi irigy ember van,hogy Janicsák Vecát állandóan azzal vádolják,hogy az apja nyomta el idáig. Hagyjuk már ezt! Hallottátok már Vecát énekelni??? Vagy csak képek alapján ítéltek? Magasan veri az egész mezőnyt. Persze nem akarok én senkit meggyőzni, hogy szeresse, de ezt a rosszindulatot tegyük már félre! Veca igenis TEHETSÉGES, és nem kellett ehhez apuci pénze.
2010. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!