Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért mondja mindenki azt...

Miért mondja mindenki azt hogy bunda az egész? X-faktor

Figyelt kérdés
Tudtok vmit amit én még nem?
2010. nov. 29. 14:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, egyetértek, lehet, hogy az apja neve is szerepet játszik abban,hogy bejuthatott, de mostmár csak a saját tehetsége tartja bent.
2010. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem lett volna ésszerűbb Veca apjának azt a pénzt, amit szerintetek az x-faktornak ad, a lánya saját lemezére költeni?Gondolkozzatok már egy kicsit....

Szerintem sem a nézők szavazatain múlik hogy ki megy és marad.Szerintem Nikolas nyeri, de én Csabának jobban örülnék.:)

2010. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
31%

"Nem lett volna ésszerűbb Veca apjának azt a pénzt, amit szerintetek az x-faktornak ad, a lánya saját lemezére költeni?Gondolkozzatok már egy kicsit...."


Ezt már én is mondtam sokszor, de felesleges, mert tudom, hogy aki utálja, az sosem látja ezt be. A nyári lányokról is azt mondták, hogy apuka pénzelte be, mégis elég korán kiestek.

2010. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Azt mondta a zsűri, hogy most már kevés az, hogy valaki jól énekel. Előadni is tudni kell.

Véleményem: Veca CSAK énekelni tud!!! Nem vitatkozom a hangjáról, énektudásáról, de NEM előadó. A Wolf Kati, az előadta a számokat, Veca CSAK elénekli. Itt a különbség. Nikolasnak is jó a hangja, de őt sem tartom a szó szoros értelmében jó előadónak. Akkor inkább a Csaba!!! Aki a legjobb előadó, az a Norbi!!! Nála viszont a hang kérdőjelezhető meg, bár én azt is szeretem, mert imádom Horváth Charliet és Rod Stewartot is, meg Lukács Lacit, pont a rekedtes hangjuk miatt.

A Megasztárra is mondják, hogy a bennfentesek már most tudják, ki nyer. Mióta a 4. résznél beszéltem olyan emberrel, aki benne volt a stábban, és félidőben megmondta, hogy a Király Viktor fog nyerni, ez már eldöntött tény, azóta sajnálom azokat, akik a pénzüket a szavazatokra költik, és reménykednek, hogy az számít valamit.

Sajnos a X-faktor sem jobb ebből a szempontból.

Magyarország, és így szeretlek:)

2010. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Király L. Norbi fogja nyerni, énekelni ugyan nem tud, de az kit érdekel Retekéknél?
2010. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%

tegnap 14:51

Veca CSAK jól énekel! Szép a hangja! De a zsűri meg az egész műsor orrba-szájba azt harsogja, hogy ide nem elég az énektudás. Nem elég, hogy valakinek szép a hangja. Hogy ide kell az a bizonyos X! Veca csak énekel... Nem előad... Semmi egyéniség... Semmi extra... Mint már mondtam, van egy csinos pofika meg egy szép hang... Ő nem előadó... És még táncolni sem tud...

2010. nov. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
80%

Ja, és ha nem lenne igaz az "apuci pénze" dolog, akkor a Nyári lányoknál meg Katinál miért nem röppentek fel hasonló hírek, mikor nekik híres zeneszerző az apjuk? Hmmm? Egyedül nála gondoljuk ezt sokan. Akkor talán még lehet is benne valami.

Előző voltam (meg az első hozzászóló)

2010. nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
59%
Persze egy pletyka azért válik igazzá, mert itt GYk-en páran utálják Vecát és ezt kitalálta egy, aztán szépen megy utána a többi....Azért mert utáljátok még nem igaz, már elég sok lemezt kiadhatott volna neki apuka, de hagyjuk, mert aki utálja az sose látja be, csak fújja, hogy apuka miatt stb. stb.
2010. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
39%
Itt van pl. a kérdező. Valaki írta neki, hogy csak a fater pénze tartja bent, ő pedig vakon el is hitte és megy a többiek után.
2010. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen egyetértek az utolsó hozzászólóval. Egyébként meg felröppentek a hírek a Nyári lányokról is, csak ők túlságosan hamar kiestek, és ezért el is lett ez felejtve. Ha akkor továbbengedik őket, akkor most sokak szerint őket pénzelné apuka, és a Vecát sajnálnák... Sok az irigy, erről csak ez a véleményem. És nyugodtan le lehet húzni a válaszomat, nem érdekel.
2010. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!