Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak engem idegesít, hogy...

Csak engem idegesít, hogy emiatt a a hangjanincs Király L. Norbi miatt kiesik minden jó az X-faktorból?

Figyelt kérdés
Magával az emberrel nincs bajom, de hallgatni egyszerűen fáj. És közben olyanok esnek ki, mint Wolf Kati. Hol itt az igazság?
2010. dec. 3. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem miatta történik az, hanem mert így jönnek össze a szavazatok. A végére pedig csak 1 marad, pedig többeknek jó hangja van.
2010. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nincs igazság!!! ;)
2010. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
engem is idegesít, már alig várom hogy írjon ide egy norbi fan, jó kis vita kerekedne belőle
2010. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem mikor valaki leáll vitázni velem, hogy neki ilyen a hangja, ilyen rekedt. Nem érti meg, hogy azért ilyen, mert nincs hangja. Ha lenne, akkor lehetne hasonlítgatni az AC/DC énekeséhez vagy Charliehoz. Mert nekik tényleg rekedt hangjuk van, de nem hamis. Tehát rájuk lehet ezt mondani. Nem szeretem mikor hozzájuk hasonlítják ,mert amíg nekik van hangjuk, addig Norbi nagyon hamis. Persze sokaknak azért élvezhető amit nyújt, mert nagyon jó pofa, de nekem fontosabb a hang, mint az, hogy milyen köret van mellé.
2010. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem ő tök közömbös mindaddig, amíg valamelyik kedvencem ki nem esik miatta.:)(Viszont a Charlie szám nagyon sértette a fülemet)
2010. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
De szegényről mostanában kiderült, hogy árva! :'(
2010. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem speciel k*rvajó hangja van. Én nem hallom hamisnak, viszont pl a megasztáros renit igen. Biztos velem van a baj, de én csípem, szerintem nagy arc, és mondom, nekem a hangja is tetszik
2010. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én szeretem ahogy előadja, tök jó hangulatot csinál.
2010. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem miatta esnek ki, nem ő küldi a szavazatokat. Ez nem igazság kérdése, mindenkinek ugyanannyi esélye van. És nagyon is van hangja, és az övé ritkaság, míg picsogó pacsirtahangú lánykákból minden városban van egy pár.
2010. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
az övé ritkaság? hát igen, ritka sz@r
2010. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!