Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az X faktorban miert nem...

Az X faktorban miert nem irjak ki h ki milyen dalt ad elo, il. H ki hany szazaleknal all a szavazasnal?

Figyelt kérdés
Jo lenne tudni,h ki miket enekel,mert nem mindenki tudja az adott szamot,es ha a musorvezeto nem mondja el,vagy nem ertem....ill. h nem mutatjak a szavazas allasat ,soha ez eleg ''erdekes'' igy barki lehet elso vagy utolso...
2010. dec. 5. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegnap kivételesen végig néztem az egészet, és mondják a műsorvezetők hogy ki mit énekelt.
2010. dec. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen mondják, és ha éppen nem érted, mi a címe, nem akkora gond. May beírsz google-ba pár sort, amit megjegyeztél, és már meg is van. A százalékok meg.. ugyanmár. Azt írnak ki, amit akarnak. Én pl ezt jobban is szeretem az xfaktorban, hogy nem húzzák ilyenekkel az időt. Aki szavazni akar, szavazzon, független attól, hogy a kedvence épp hányadik.
2010. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem én sem miért nem írják ki, hogy mit énekelnek. Minden hasonló műsorban kiírják....Az viszont jó, hogy nem mutatják a szavazás állását. Szerintem senkit nem érdekel. Amikor már magától becsukódik a szemem olyan álmos vagyok, és ilyenekkel húzzák az időt, mikor én már a végeredményre lennék kíváncsi, hát én nagyon mérges tudok lenni :)
2010. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!