Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A VV szavazásnál smsben...

A VV szavazásnál smsben ékezetesen kell elküldeni a nevet?

Figyelt kérdés
szavazni szeretnék majd, de nem tom h ékezettel, vagy a nélkül kell beírni a nevet...
2011. máj. 1. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom kire akarsz szavazni de most Évát linkeltem:D

Ott le van írva, tehát ékezettel!

2011. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1799: ANIKÓ

Ezt kell elküldened! :D

2011. máj. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

"Csak, hogy tudjátok érdemes-e szavazni:

Az RTL-nél dolgozik egy volt osztálytársnőm, része volt a díszlettervezésben és most is kisebb irányítóként van jelen. Ott már köztudott, hogy Éva nyeri a mai párbajt. Gyorsan kiszivárognak az infót. Eleinte békén hagyják a szavazást, ha nem túl nagy a különbség; majd ha kell, akár a képek megmutatásával is Évát hozzák ki győztesnek, és persze Anikót is jól megfizetik kárpótlás gyanánt.


A fináléban úgy tűnik, hogy nem akarnak csalni. Talán, mert minden a terv szerint alakult.


Gondolom, most lehurrogtok, mint a Jerzy párbajnál, de mégis nekem volt igazam ott is :) "

2011. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 alkesz éva ***** válasza:
100%

13:54

Nekem meg a Rubin Kristóf az uncsitesóm és azt mondta,hogy Anikó fog nyerni!

2011. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg azt mondta a Szerencs Zrt főfejese, hogy jövő héten az én számaimat húzzák ki a hatoslottón. Remélem nem vert át, különben jaj neki!



Ugyan már gyerekek, szerintetek van alapja akármelyik mendemondának is? Persze, tuti az Éva nyeri, mert az Anikó számára már lefoglalták a szobát, és persze, tuti az Anikó nyeri, mert Évárt holnaputántól leszerződtették a mittudoménmelyik csatornához, és tuti, Éva nyeri, mert azt mondta az unokatesód, és tuti, az Anikó nyeri, mert valaki más unokatesója tudja ezt biztos forrásból...


Ejhh...

2011. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát am majd Anikóra akarok :) tehát akkor ékezettel kell . köszi
2011. máj. 1. 17:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igazán érdekes, hogy mindenkinek van rokona az RTL-nél! Ugyan már gyerekek, ha így is lenne, szerintetek csak így osztogathatná nektek az információkat? -.-"
2011. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 alkesz éva ***** válasza:
Én csak azért írtam,mert a f.sz kivan ez ilyen hülyeségekkel.
2011. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2011-05-01_18:35:39

[link]

2011. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt tudom, de minden egyes párbaj előtt jön valami idióta, és közli, hogy neki a testvérének a keresztanyjának az unokája ott dolgozik, és megmondta, hogy ki fog visszamenni....
2011. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!