Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Bírjátok Szíj Melindát? Én...

Bírjátok Szíj Melindát? Én rosszul vagyok tőle.

Figyelt kérdés
"hiába a nézők feltétlen szeretete, hiszen a kétgyerekes megasztárjelölt szokatlan magatartásával jócskán megosztja a közvéleményt. Előfordult már, hogy azt kérte mindenkitől, ne szavazzanak rá, legutóbb pedig háttal akart énekelni a zsűrinek."
2010. dec. 9. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem is az, hogy nem bírom, egyszerűen nem értem. Ha jelentkezett egy tehetségkutatóba, akkor oda kitartás kell, és nem az hogy: ne szavazzanak, meg jaj, nincs is olyan szép hangom. Nincs semmi önbizalma, és ebbe a szakmába ez elég nagy hátrány.
2010. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A keddi klubkoncerten már megint elérte, hogy az online hírportálok vele foglalkozzanak.


[link]


Először én is csodáltam, mert szépen énekelt. Az utóbbi időben azontúl, hogy gyengébben teljesít, egyre utálatosabb!

2010. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ki nem álhatom! Ki a tökök szavaz rá?Essen már ki! A Kökény meg a Tolvai jobban megérdemelné a győzelmet!
2010. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jézushoz hasonlította magát...hát förtelem...a feje is felidegesít már...múlthéten amikor a Sunny-t énekelte,és lépkedett ott,az se állt jól neki...krákog,görnyed...undormány.
2010. dec. 9. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Megvettem a reggeli újságot... Ő van a címlapon... És szívem szerint vissza raktam volna mert ELEGEM van belőle... Sztem annyira azért nincs jó hangja h ennyire foglalkozni kelljen vele... Nembírom...
2010. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nem szimpatikus nekem ez a nő! Mert mást sem hallok mint az ő családi problémáit, gondjait, bajait! Hát nekem ez nem jön be! Ha jelentkezett ebbe a versenybe akkor ne azzal akarja elérni, hogy szavazzanak rá hogy siránkozik! Mutassa meg a tehetségét, hogy mit tud...

Ha továbbjut nem is örül, látszik rajta hogy nem szereti ezt az egészet, akkor nem értem mért kell annyira nyomatni? Mért kell megnyernie ha nem is szeretné? Egyáltalán minek jelentkezett akkor?

2010. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hányingerem van tőle. Biztos vagyok benne, hogy csak megjátsza magát, de én is megnézném azokat a szavazatokat, mert hogy nem szavaznak rá ennyien az biztos. Senki nem bírja őt elviselni, mégis mindig simán továbbjut. pff
2010. dec. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!