Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV-ben melyik csoportot...

VV-ben melyik csoportot bírjátok jobban? Zsófiékat v Alekoszékat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
ALEK!!!!
2011. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmü:Alekinnyó
2011. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, illetve mindkét csoportban van olyan, akit birok és van olyan, akit nem.B@romság ez a csoportosulás...
2011. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alek
2011. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem csapatot, hanem alekoszt. Neki kell megnyernie a játékot, ő az egyetlen ember aki tudna gazdálkodni a nyereménnyel és nem szétszorná.
2011. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na ez egy tök jó kérdés.


Eddig utáltam Éváékat (bár igazán senki sem volt olyan szimpi) de mostanában már azt a 4-est kedveltem meg. Szóval Alekék.

2011. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van mindét csapatból kedvencem, de én sem értem miért kell csoportosulni, hiszen előbb vagy utóbb lehet, hogy pl. az Olivér és Szandika között lesz a döntő párbaj....nem haverkodni jöttek és a Gombi teszi jól, hogy nem tart egyik csapattal sem...a Jerzy pedig félti a fenekét...
2011. jan. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hátt..

mind2ben van akit bírok és van akit nem.

én Pl.Évától,Alekosztól,és Szanikától hányok,de Olivért bírom. a másiK csapatból Gigi és Jerzy a kedvenceim,Anikót elviselem,Lacit úgyszint(bár ezek az idióta beszólásai kifejezetten idegesítőek),Béci 1xűen irritál,Gombi meg egy büdös b*zi.Zsófikának a hisztieitől a falra mászok,idézek: 'nőtt rajtam egy anyapööötty amióóótaaa bennt vagyok a villááábaaan ez anyucimnaaak a hiányát jelentii' .__.

'jajj Évaa te csak a poharat tudooood emelgetnii' -.- /bagoly mondja verébnek/

'csak kéét percre maragggyatok már csöndben amíg ezt leíírom mertt elfogooom rontanii'


remélem Ő meg vissza,annyit lehet rajta röhögni.:D

2011. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

az alkeszosz úgy fogja megnyerni a játékot, hogy olivér nyomja előre maga előtt.. hihetetlen befolyásolható mind, és oli a főkolompos, ő keveri a kártyát.


szerintem a legnormálisabb ember a villában: LACI

2011. jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

sztem mindket csoportban vannak szimpatikus emberek ill. kevesbe szimpatikus emberek, nem lehet eldonteni,h melyik a jobb,mindenki sajat ertekrendje alapjan tudja csak.. ott van oliver,aki elegge szamito ezt lehet venni egy pozitiv dolognak hiszen celtudatos..viszont negativnak is hiszen igy lehet ,h a kapcsolatai nem oszinteek..

szandika: szerintem osszekeveri az oszinteseget a nagyszajusaggal.. ott ,h mindenkit leanyaz,meg rohadtul nem jelenti azt,h oszinte max annyit,h tiszteletlen

alekosz: csinalja a show-t ugymond

eva: erdekes jellem..ketszinunek mondanam

ez a csoport sokkal szinesebb,tehat ez jo a medianak.. ill. ez noveli a nezettseget media szempontjabol ez a csoport a jobb.. viszont beci es gigiek.. sokkal humanusabbnak tunnek..akik nem csak szlapalni meg cigizni mentek oda ,hanem vmit csinalni is

2011. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!