Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy mondhatják azt, hogy a...

Hogy mondhatják azt, hogy a Megasztár 5-ben nincsenek tehetségesek?

Figyelt kérdés

ott van a Szíj Melinda, akit bár utálok, de el kell ismerni, jó hangja van. vagy a Kökény Attila, Tolvai Reniről nem is beszélve, aztán a Kállay-nak is nagyon jó hangja van, a Patai Annácskának is, és még sorolhatnám.

miért kell agyon fényezni az X-faktort? a legjobb négyben ott rosszabbak vannak, mint a Megasztár 5 négyesében. Ott egyedül a Veca jó.


2010. dec. 10. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki mondta, de nem is érdekel.

Megasztár: Reni

X-faktor Veca és Nicolas

2010. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 jamesbond ***** válasza:
53%

Nem összekeverni a jó hangot a tehetséggel!

Szakmailag nincs egy értékelhető énekes sem benne. Egyedül Giorgio-t volt jó hallgatni.

2010. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Tudod, a tinipics.k közt a x-faktort divat nézni, és ők mondják. Persze közük nincs a zenéhez.


Tabánit is Istenítették, meg Vágási Andreát is, de azok is elmentek a sunyiba. :) Jó mondjuk néha előhozzák énekelni a Reggelibe, azt helló van :D

2010. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az X-faktorosok is a 'szőlőkertben" voltak utoljára igazán jók,jobbak!:O Mindenki mindenhol hullámzik azóta, nem mint a korábbi megasztárosok, még király viktorka előtt.
2010. dec. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

én már nem vagyok tini,de sokkal színvonalasabbnak tartom az X-faktort

én írtam az egyik kérdésre,hogy a Megasztárban nincs egy jó hangú énekes sem,de nem kell mindenkinek azonos véleményen lennie....

2010. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az ízlése!

Szerintem az összes megasztáros közül Rúzsa Magdi volt a legjobb! Senki nem tudja utol érni!

Szíj Melinda meg olyan hamis hogy a hátamon feláll tőle a szőr! (Pedig nem is vagyok szőrös:P) Nem is értem miért fényezi mindenki!

2010. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért Caramel sem gyengébb, mint Magdi :)
2010. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sztem a mega király, az x-faktor meg semmit érő

ott nagyon nem tudom élvezni az előadásokat, de azért nézem, úgy sincs jobb dolgom, meg a csaba az már igen, és a király l. norbit is bírom, de zeneileg egyiket sem kizárólag a személyiségüket

2010. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!