Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » BUNDA! Az egész Megasztár egy...

BUNDA! Az egész Megasztár egy nagy BUNDA?!

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 23:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, de most, h kiesett a mártír végre nyugodtan alszom.
2010. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is hiányozni fogy nagyon Melinda. továbbá Reni legyen a győztes! Attila nem érdemelné meg! RENI LEGYEN AZ ÉV HANGJA!
2010. dec. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Végre! Utálom Friderikuszt, szerintem egy segg, személyesen is volt már alkalmam veszekedni vele - még valami 10 éve próbálta feketén áthozni Komáromnál az ékszereit -, de most megmondta a tutit!
2010. dec. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha bunda,ha nem a tv2 nem tehetett mást,nagyot bukott volna,ha tovább engedik Sz.M. szárnyalását!

Ki akarna utána elmenni egy olyan rendezvényre,ahol ő a Megasztár,nevetséges?!


Tegnap volt az első olyan adás,amit majdnem végig láttam,amit ott csinált,elég mókás volt,tényleg se ritmusérzéke,se hangja,mindig ugyanazon a majdnem visító hangon énekel,unalmas,szerintem elég halvány a teljesítménye.


Nagyon szép megoldás volt a tv2-től a végjáték,mindenki tudta,ha Melinda marad ott,mint kieső jelölt,akkor ő megy haza,és én is egyetértek Fridivel,jól elmagyarázta,hogy mi miért van,csak akkor nem értem,hogy idáig miért kellett agyon dicsérni a nőt,amikor nem lett rosszabb időközben,mert ugyanolyan carul énekelt a válogatótól a végéig.

2010. dec. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlenül volt bunda, ugyanis attól függetlenül nagyon kevesen szavaznak, szóval hamar megfordulhat az állás.

de ennek így kellett történnie. Melinda, mint Megasztár?:S

elég szar lett volna :S

2010. dec. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én is elgondolkodtam azon, hogy lehetséges a csalás...de aztán mégsem. Hogy miért? Mert így hatalmas szavazókörtől esett el a TV2 és ezt nem engedhette meg volna magának. Emlékezzünk a mega4-re: Dávid végigment, szavaztak rá rengetegen és mégis véletlenül király nyerte meg.

Szóval sztem itt most nem volt csalás. Amúgy meg nem lehetetlen 30%-ról fölmenni 40 fölé.

2010. dec. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy a tv2 is küld pár száz szavazatot Kökényre. El nem bunda.
2010. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Lehet

Bármilyen képet kirakhatnak amire azt mondják így áll a szavazás akár olyat is hogy mindenki 150%-on van

2010. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem bunda
2010. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

bu.zi-e vagy?

mit kell ennyire odáig lenni? bunda, nem bunda az a lényeg,hogy ott van az imádottad, nem? kit érdekel ki nyeri meg, amikor az egész csak a nézettségre és nem a tehetségre megy.Ez már csak marketing és pénz!

2010. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!