Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol "játszódik" a Barátok...

Hol "játszódik" a Barátok Közt? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Na szóval.

Már vagy 8 éve nézem a Barátok köztöt.

Szegedi vagyok, ritkán járok Bp-en.

Ma jártam, ne kérdezzétek hol voltam, mert nem voltam jártas a fővárosban. A GPS szerint egy körforgalomban voltam, ami egyébként kocka volt, és mikor kanyarodtam volna ki belőle, majd leesett az állam. Nem tudtam honnan, de a közelben lévő ház ismerős volt. Nem tudtam honnan, csak, hogy rohadt ismerős, így lefotóztam. Estefelé, az autópályán döbbentem rá, hogy minden rész avval a "házzal" kezdődik, elvileg ez lenne a Mátyás Király tér.


Szóval a kérdésem: Tényleg ott forgatják a Barátok Közt-öt, vagy csak ezt a homlokzatot választották anno a producerek, egyébként annak a háznak semmi köze a Bariközthöz?


Aki nem értené annak képekben:


Bk-ban: [link]


Való életben: [link]


2010. dec. 11. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a homlokzat van a BK-ban. Amúgy Kispesten található ez a hely, méghozzá a Kós Károly téren, ha jól csalódok. :D
2010. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A stúdió ahol a belső jeleneteket forgatják a Camponában van.

[link]


A Mátyás király tér valójában Kós Károly tér és a Wekerle telepen található.


[link]

2010. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 11. 23:13
 4/4 mave80 válasza:

Tényleg a Kós János tér :)


[link]

2013. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!