Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Eddig kinek volt vajon a...

Eddig kinek volt vajon a legszebb esküvője? (Barátok közt)

Figyelt kérdés
Ugye házasodott Nóra-Miki, Zsófi-Zsolt, most András-Juli. Ha úgy nézzük, akkor a Mikiéké volt a legszebb (a legelső), mert akkor tényleg szerették egymást, nem volt semmilyen flanc, csak egy kis buli a Rózsában. Aztán volt, hogy a kórházi ágyon fekve házasodtak össze..:) Zsófiéké is jól sült volna el, ha Zsoltikát nem viszik el a rendőrök. Ilyenek ezek a Berényik: tettetik, hogy tökéletesek, aztán tele vannak bűnözőkkel (Radnics, Zsolt). Juliéké pedig különleges volt, főleg a kis kártyácskák tetszettek a legjobban, meg hogy hazatért Emma és Dani (Katát hiányoltam). Inkább ő lett volna Vanda helyett. Tényleg vele mi van? Hogy elszakítja a ruháját, hazamegy, hazudik az anyjának, bort iszik, titokzatos fiúval találkozik. Az ki volt?
2011. okt. 19. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Húh, nem is tudom. Talán Zsófi-Zsolt, de lehet azért, mert őket szeretem a legjobban.

Katát én is nagyon hiányoltam, reméltem, hogy visszajön egy részre, legalább. Nem tudom mivel lehet annyira foglalt, hogy egy részre nem tudott visszajönni. Jó lett volna látni, régen ő volt a kedvencem.

Amúgy, van egy olyan gyanúm, hogy Vanda sumákolása összefügg Linda zaklatójéval:)

2011. okt. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kinga és Géza!!!! Imádom őket!
2011. okt. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!