Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az X-Faktor-ban előre van már...

Az X-Faktor-ban előre van már győztes? Mert ez a nem tudom minek is nevezzem, Norbi hogyan juthatott tovább? Ilyen erövel Jimmy is nyert volna Szépségversenyt!

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 22:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Norbi szórakoztató, nem tucat, nem sablon, ezért jut tovább. Csaba meg egy félisten. Nikolast nem szeretem annyira, Vecát pedig onnantól kezdve nem szerettem, amikor elkezdett mindenen sírni. Ez nem erről szól. Ráadásul szerintem azzal tette magát sablonossá, hogy rendszeresen lassú dalokat énekelt abszolút orrhangon.
2010. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Király L. Norbi egyáltalán nem tud énekelni, ha ez énekverseny, akkor mit keres még ott? Na de Keresztes Ildikó IMÁDJA és megnyereti vele. Aztán az egész világ röhöghet a magyarokon, akiknek hang nélküli énekesük az X-faktor. Egyébként az az érzésem, hogy "Norbika putyuli-mutyuli drága kis gyermek", jövő héten már nem fog énekelni, addigra már beszélni se fog tudni. Nem marad hangja.
2010. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg, legyen a Lang Györgyi a Miss Hungary! Miért ne? Nem feltétel a fiatalság és a szépség.
2010. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
Visítozó hülye kis tini p*k döntik el a versenyt? Ezek miért nem az SP-t üldözik a koncert után?
2010. dec. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy szórakoztató, és nem tucat, de ebben a versenyben mégiscsak ÉNEKELNI kellene, nem csak fesztiválozni. A szerepléshez nagyon ért, de máshoz nem, és itt már az igencsak kevés. De úgy látom még mindig ő a megnyerő, véleményem szerint, ez szégyen. És nem Norbit bántom, mert alapvetően nincs vele bajom, de az egy nagy vicc, hogy bekerült a 3-as döntőbe.
2010. dec. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%

Jaj hagyjuk már!

Azt el hiszem hogy politikában meg más nagy dolgokban és sportban megbeszélnek előre dolgokat de egy dalversenyen ez kinek lenne érdeke? A legnagyobb protekciója Vecának van és látod hogy kiesett...

Azért nem kell mindenhol rémeket látni. Ez egy dalverseny. Nem egy atyaúristen, világot megváltoztató mittudoménmi.

2010. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Előre el van döntve: Király L. Norbi fogja nyerni, de inkább fogja be és ne énekeljen, mert kiráz tőle a hideg.
2010. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

Az első válaszoló első soraival igen, a többivel nagyon nem értek egyet. Ne haragudj de akkor szerintem fogalmad sincs az éneklésről ha ilyet írsz.

A Veca rettentő tehetséges, és az utóbbi magyar számokat ahogy elénekelte az brutális volt.

A norbi hangilag most nagyon gyenge volt, viszont olyan tehetsége van amit mentor nem tud tanítani.

Én annyit mondok: Köztük már mindenki nyert! Ők már nem fognak elveszni.

Fantasztikusak!

2010. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Abban egyetértek, hogy tényleg énekelni kellene, csak leírtam miért szeretik az emberek, hát ezért, én is ezért szeretem, ahogy az 5 fiút is ezért szerettem nagyon, bántott is, amikor kiestek, ők énekeltek is, egyediek is voltak, nekik kellett volna nyerni. Én azt mondom most Csaba a legjobb, nagyon remélem, hogy ő nyeri a versenyt.
2010. dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%

73%-os, én elég sokáig zenéltem (nem énekeltem, hanem hangszeren, süket azért nem vagyok, hallom mi a jó), értek hozzá, tényleg tehetséges Veca, de akár tetszik akár nem, engem akkor is untat egy idő után, ha valaki mindig ugyanazt csinálja. Ezt nem szeretik itt sokan Norbiban sem és Nikolasban sem, egysíkú.

Ja és Wolf Kati ezerszer tehetségesebb volt Vecánál.

2010. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!